Tarz Sahibi Evlerin Vazgeçilmez Mobilyası: “Dresuar”

dresuar modelleri

Türkiye’nin ev dekorasyonunda lider markalarından olan Enza Home, şık ve konforlu tasarımlarıyla evlerinizde kalite rüzgarları estirmeye devam ediyor. Enza Home, evinizin dekorasyonuna en uygun, zamansız, modern ve ulaşılabilir mobilyaları binlerce seçenek arasından beğeninize sunuyor. İlk izlenimin her zaman ve hayatın her alanında önemli olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden, sizi ve evinize gelen misafirlerinizi ilk karşılayan yer olan antreleri zarif ve kaliteli ayrıntılarla dekore etmek önem arz ediyor. Dresuarlar ise antrelerin havasını bir anda değiştirecek mobilyalar arasında yer alıyor. Sadece antreler değil, evin her odasında kullanılabilecek bu mobilya çeşidi, dekoratif bir görünüm vermekle yetinmiyor ve aynı zamanda işlevsel bir kullanım da sağlıyor. Peki dresuar nedir, evinizde nasıl kullanabilirsiniz?

Dresuar Nedir?

Dilimize fransızcadan gelmiş olan bu kelime, özellikle girişlerde, salonlarda, yatak odalarında ve mutfaklarda kullanılan düz ayaklı ve çok işlevli sehpa mobilyalar için kullanılıyor. Farklı mobilyalarla kombine edilerek bulundukları alanın dekorasyonuna katkı sağlıyor. Enza Home dresuar modelleri, kolay temizlenebilme, leke ve toz tutmama özellikleriyle öne çıkıyor. Ayrıca en kaliteli malzemelerden üretilen bu mobilyalar uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım imkânı veriyor.

dresuar modelleri

Antrelerden Yatak Odasına Dekorasyonda Dresuar Kullanımı

Evinizin stiline ve ihtiyacınıza göre satın alacağınız dresuar ayna veya puflar gibi farklı mobilyalarla birlikte kullanılabilir, böylelikle bir dresuar takımı elde edilebilir. Klasik mobilyalardan sıkılmış olabilirsiniz, ya da hiçbir zaman klasiği tercih etmemiş olabilirsiniz. Enza Home, modern ve çağdaş tasarımlarıyla evinize zamansız bir şıklık katıyor. Antrelerde genellikle, evden çıkmadan önce anahtar, cüzdan, telefon ve çanta gibi son kez kontrol edilmesi gereken eşyaları üzerine koymak amacıyla kullanılıyor. Aynı zamanda zevkinizi de yansıtacak bu mobilya modelini, evin girişine ferah bir hava katmak amacıyla açık renklerde tercih edebilirsiniz. Enza Home Piedra, Praga ve Astoria Dresuar takımları evinizin girişi için uygun modeller arasında yerini alıyor. Metal kulplarından ayaklarına kadar özel tasarım olan bu mobilyalar, misafirlerinizi zarif tasarımlarla karşılamanızı sağlıyor. Salonlarda ve yemek odalarında kullanılan modeller ise odadaki diğer mobilyalara uyum sağlamak zorunda. Yemek masasının yanına konumlandırılmış çekmeceli bir model, hem yemek odanızın kendine has bir kişilik kazanmasına yardımcı olur hem de çekmeceleri sayesinde yemek takımlarınızı ve kristal bardaklarınızı tozlanmadan saklamanızı sağlar. Yemek takımlarınızı yemek masasının hemen yanında saklıyor oluşunuz size davet masanızı hazırlarken büyük zaman kazandırır. Enza Home Elegante ve Valente Dresuar, yemek odaları için önerebileceğimiz modellerden sadece ikisi. Dresuar aynası ile odanın daha geniş ve ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz. Yatak odalarında bir pufla beraber kullanarak makyaj masası olarak kullanabilirsiniz.

Tarz Sahibi Dresuar Modellerini Keşfedin

Kaliteli ahşap ham madde kullanımının verdiği dayanıklılık kadar eşsiz ve özel tasarımlarıyla öne çıkan Enza Home dresuar modelleri, ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları haline geliyor. Enza Home’a özel; açık ceviz, metalik kahve, vizon rengi, stone kahve, antik kahve renklerinden en uyumlu kombinasyonlarla ve yine renk uyumlu özel tasarım kulplarıyla harika bir bütünlük oluşturularak üretilmiş dresuarlar, evinizin en özel mobilyalardan biri olmaya aday. Kendinden yavaşlatıcı sisteme sahip çekmecelerle ve yüzeyine ulaşımı zorlaştıracak uzun ayak boylarıyla çocuklu evlerde daha güvenli bir ortam oluşturan modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan, ev halkında ve misafirlerinizde hayranlık uyandıracak dekorasyon fikirleri arıyorsanız Enza Home dresuar fiyatlarına bakmanız yeterli. Enza Home’un yaşama alanlarınızı stil sahibi yapacak, tarz sahibi ev sahiplerinin tercihi, her zevke uyumlu dresuar modellerine hemen göz atabilirsiniz!

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]