Ücretsiz Telefon Takip Programı ile Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Ücretsiz telefon takip programı ile bir telefon nasıl takip edilir sorusunun cevabını arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Telefon takibi nasıl yapılır aşağıda açıklıyoruz.

Ücretsiz Telefon Takip Programı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Akıllı telefonlarımız ile yaşadığımız bu devirde onlarsız bir yaşam söz konusu bile olamaz. Artık sadece yeni nesil ve gençler değil anneanne ve dedelerimiz bile akıllı telefon sahibi. Toplumun hemen hemen her kesimine hitap eden bu akıllı telefonlar her zaman hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, bazen başımıza dertler de açabiliyor.

Artık pek çok çift akıllı telefonlarda ücretsiz telefon takip programı kullanarak aldatıldığının farkına varıyor ve ilişkilerine ona göre yön veriyor. Veya bir sürü işveren kendisi için çalışanlarının şirket telefonlarını telefon takip programı kullandığı için şirketinin önemli gizli bilgilerinin dışarıya sızmadığından emin olabiliyor ve çalışanlarından hangilerine güvenebileceğine karar veriyor.

Daha da önemlisi akıllı telefon sahibi olan çocuklara sahip anne babalar, yine ücretsiz takip programı kullanarak çocuklarını dışarıdaki ve sanal dünyadaki kötü amaçlı kişilerden, çocuklarını rahatsız eden diğer büyük çocuklardan ve tacizcilerden koruyabiliyor.

Çocuğunuzun telefonunu savcılığa polise gitmeden ücretsiz telefon takip programları kullanarak izlemeniz mümkündür. 

Mspy Telefon Takip Programı Nedir?

Mspy casus program ücretsiz telefon takibi hizmeti veren casus yazılımlar arasından en iyi olan akıllı telefon casus uygulamasıdır. Hem Android hem de İOS cihazlarınızla uyumlu çalışır ve takip işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiye hayal edemeyeceğiniz kadar farklı fırsatlar ve seçenekler sunar. Bu zengin seçeneklerden hangisini kullanıp hangisini kullanmayacağınız tamamen size kalmış bir karardır. Mspy sizi programın özelliklerini kullanma konusunda özgür bırakır.

Öncelikle, mSpy kullanarak sevdiklerinizin sanal ortamda neler yaptığını dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Bu da size onların nelerin peşinde olduğunu veya onları tehdit eden bir tehlike söz konusu olup olmadığını anlamanızı sağlar. Telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz bir şekilde diye soruyorsanız cevabı mSpy casus yazılım programında bulabilirsiniz. 

Telefon takip programı ücretsiz kullanılabildiği gibi belli bir ücret ödeyerek de mSpy gibi ileri düzey telefon takip programlarının çeşitli paket fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Hemen hemen her şeyin dijitalleştiği yeni dünya düzenimizde artık dedektifler de ceplerimizde her an erişilebilir hale geldi. Mspy kullanarak dilerseniz takip ettiğiniz kişinin haberi olsun veya asla haberinin olmamasını dilediğiniz durumlarda ruhu bile duymayacak şekilde sayesinde kişiyi izleyebilirsiniz.

mSpy Telefon Takip Programı Kullanılarak Neler Yapılabilir?

Mspy telefon takip programı size eğer bir dedektiflik bürosuna gitseydiniz, karşınızdaki dedektiflerden bekleyeceğiniz bilgilerden çok daha fazlasını size sunar. Çünkü dedektiflerin gözlemleyebileceği ve size rapor edebileceği bilgiler sınırlıdır. Fakat mSpy yeni nesil casusluk programı, dedektiflikte ve casuslukta çığır açıyor, dedektif tanımını baştan yazıyor.

Mspy ücretsiz telefon takibi programı sayesinde kişinin neredeyse kafasından geçenleri bile okumanız mümkündür. Artık bir kişinin akıllı telefonu en mahrem eşyasıdır ve siz o kişinin en özel eşyasına sansürsüz erişim hakkı kazanıyorsunuz. Hedef kişi nelerden hoşlanıyor, kimlerle görüşüyor, nerelere gidiyor ve daha çok fazlası mSpy ile parmaklarınızın ucuna geliyor.

Mspy sayesinde aşağıdaki şu bilgilere dilediğiniz yerden kendi cihazınızdan erişebilirsiniz:

 • Hedef kişi şu anda hangi konumda veya daha önce hangi adreslere gitmiş ayrıntılı rotası
 • Google arama motorunda neleri aratmış ve hangi siteleri ziyaret etmiş
 • Telefonunda hangi dosyaları, resimleri ve videoları depolamış
 • Hangi müzikleri dinliyor
 • Telefon rehberinde kimler hangi isimlerle kayıtlı
 • En çok kimlerle görüşüyor, kim onu en sık arıyor
 • Kimlerle mesajlaşıyor ve neler konuşuyor, Whatsapp, Viber, Messanger, Instagram hepsi
 • Sosyal medyada kimleri izliyor, neleri takip ediyor ve kimlerle neler konuşuyor
 • Kimlerden e-posta alıp kime ne gönderiyor
 • Telefonda hangi uygulamalar indirilmiş
 • Vaktinin çoğunu hangi uygulamalarda neler yaparak geçiriyor

Mspy toplumun çok farklı grupları arasında popüler bir şekilde kullanılıyor olsa da muhtemelen en çok anne babalar tarafından tercih ediliyor olabilir. Ebeveynler bu telefon takip programının çok yararlı ve hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyorlar. Zira gerçekten de kimi durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor. Özellikle ergenlik çağındaki çocukların kötü niyetli insanlar tarafından çıkarları için kullanılıp kullanılmadığını anlamak için mSpy mükemmel bir araç olabiliyor.

Mspy Akıllı Telefona Nasıl Yüklenir ve Nasıl Kurulur?

Mspy telefon takip programının takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenmesi zahmetli bir iş değildir ama kimi gereksinimleri vardır. Zira unutulmaması gereklidir ki elbette sokaktan geçen herhangi bir kişinin veya dilediğiniz kişinin cep telefonunu takip edemezsiniz. Bu hem yasal değildir hem de pek mümkün değildir. 

Mspy kullanabilmeniz için gerekli ön koşullar şunlardır:

 • Takip edilecek kişiyi takip edebilmek için yasal hakkınız bulunmalıdır
 • Takip edilecek telefona fiziksel erişiminiz olması gerekir
 • Takip edilecek telefonun wi-fi bağlantısı olup tuş kilidine ve
 • Apple kimliği veya Google Play için gerekli bilgilerine sahip olmanız gereklidir.

Sonraki adımda ise mSpy casus yazılımı kullanabilmek için telefonunuzun ve hedef telefonun işletim sisteminin Android mi İOS mu olduğunu bilmeniz gerekir çünkü mSpy kurulumunda her iki işletim sistemi için izlenecek farklı adımlar söz konusudur.

Eğer hedef telefon Android işletim sistemli ise:

Eğer kendi telefonunuz ve karşıdaki telefon her ikisi de Android ise yapmanız gereken hedef telefonda wi-fi ağına bağlı olduğunuzdan emin olduğunuz bir anda mSpy’ı telefona indirmek ve sonrasında kurulum aşamasında mSpy üyelik bilgilerinizi girmek. 

Sonrasında kendi cihazınız üzerinden dilediğiniz yerden mSpy ekranına bağlanıp telefon takip programı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer hedef telefon İOS işletim sistemli ise:

Eğer bir iphone kullanıyorsanız ve yine bir iphone telefonu takip etmek istiyorsanız Android’den farklı olarak anlık mesajları okuyabilmek için iphone’a Jailbreak yapmanız gerekir. Jailbreak gerektirmeyen özellikleri kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken hedef iphone telefona fiziksel olarak erişebiliyor olup Apple kimlik ve şifresini de biliyor olmanızdır. 

Sonrasında da yine hedef iphone telefona mSpy’ı indirip icloud yedekleme seçeneğinde kendi iphone bilgilerini girmeniz gerekir. Aksi takdirde telefon takibi yapmanız mümkün değlidir.

Önemli not: mSpy telefon takip programı gizli ve görünür modlarda çalışabilir. Hangi modda çalışmasını istediğinize hedef telefona kurulum işlemini tamamlarken karar verip ona göre seçim yapmanız gerekir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Örneğin mSpy uygulamasının telefon sahibine asla görünmemesini ve gizli olarak çalışmasını istiyorsanız mutlaka en baştan gizli modda çalış seçeneğini seçin. 

Veya çocuklarınız izlendiğinin farkında ise görünür modda çalış seçeneğini de seçebilirsiniz. Tercih size kalmıştır fakat uygulama kurulurken bu seçimi yaptığınızdan emin olun.

Sonuç

Artık teknolojinin hizmetleri sizi şaşırtmıyor olsa gerek. Her işimizi kolaylaştıran akıllı telefonlarımız bu kez de imdadımıza dedektif olarak koşuyorlar. Diler en yakın arkadaşınız dilerseniz de ücretsiz telefon takip programı yüklenip izlenebilir cihazlar oluyorlar. İyisi mi teknolojiyi iyi amaçla kullanmayı öğrenip onun nimetlerinden en maksimum derecede faydalanmakta. Yoksa dezavantajları size eski zamanları özletebilir. Ücretsiz takip programları kullanarak içiniz rahat olsun.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

 1. uygulamalar kesinlikle verdiğiniz parayı hak ediyorlar

 2. […] Ücretsiz Telefon Takip Programı ile Telefon Takibi Nasıl Yapılır? […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]