Eşinizi veya Sevgilinizi WhatsApp Üzerinden Kontrol etmek için 3 Yöntem

Günümüzde haberleşmemizi cep telefonları üzerinden yapıyoruz. Hatta haberleşmek için tek bir programı kullanıyoruz diyebiliriz. Hepiniz bu programın WhatsApp olduğunu biliyorsunuz. Peki, size WhatsApp takip yapmanın mümkün olduğunu söylesek nasıl tepki verirdiniz?

WhatsApp takibinin özellikle ilişkiler için önem taşıdığı durumlar olabilir. Sevgilisinin veya eşinin kendisini aldattığından şüphelenenler, şüphelerini onların WhatsApp mesajlarına ulaşarak somutlaştırabilir.

Biz de teknolojinin hayatımızın içinde olduğu bu dönemde WhatsApp’ten sakıncalı işler peşinde koşan eşleri yakalamak için 3 yöntemden bahsetmek istiyoruz.

Casus Programlar ile WhatsApp Sevgili Takip
WhatsApp takibi yapmanın en garantili yolu takip programları kullanmaktır. Peki, bu nasıl yapılabilir?

Casus programları kullanarak WhatsApp sevgili takibi için öncelikle en uygun programın hangisi olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bizim önerimiz tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan mSpy uygulaması. mSpy ile WhatsApp sevgili takip işlemi şu şekilde yapılmaktadır:

Aşama 1. mSpy web sitesinde bir hesap oluşturmalısınız. mSpy casus yazılımıyla şüphelendiğiniz partnerinizi yakalamak için öncelikle mSpy internet sitesinden ilgili telefonun mSpy yazılımı ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Eğer kullanmayı düşündüğünüz cihaz mSpy ile uyumluysa mSpy internet sitesinde bir kullanıcı hesabı oluşturmalısınız.

Aşama 2. Programı kurmayı düşündüğünüz telefona fiziki olarak erişiminiz olmalıdır. mSpy programının paketlerinden birini satın aldıktan sonra programı WhatsApp takip yapmak istediğiniz cihaza kurun. Bunun için cihaza erişiminiz olmalıdır.

Kurulumu tamamlamak için birtakım bilgiler gerekecektir. mSpy’ın sağlıklı bir şekilde çalışarak hedef cihazdaki verileri sizin cihazınıza iletmesini sağlamak için güvenlik düzenlemelerini yapın. Ardından programı çalıştırın.

Aşama 3. Yüklemeden sonra sevgilinin WhatsApp mesajlarını okuma. mSpy casus yazılımın partnerinizin telefonuna yükledikten sonra artık kendi cihazınızdan sevgiliniz veya eşinizin cihazına erişim sağlayabilir ve bu cihaza gelen tüm mesajları görebilirsiniz.

mSpy ile hedef cihaza gelen WhatsApp mesajları silinse dahi bunları okumanız mümkündür.
Bu sayede yanlış işler peşinde olduğundan şüphelendiğiniz partnerinizle ilgili gerçeği mSpy ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Artıları:

  • mSpy ile telefon takibini yaptığınız kişinin bundan haberi olmaz. mSpy, arka planda habersiz bir şekilde çalışır.
  • 7/24 müşteri destek hattı vardır.
  • Uygulamadan memnun kalmamanız halinde 2 hafta içerisinde iade edilebilir.

Eksileri:

  • Uygulamanın belki de zorluk olarak görülebilecek tek özelliği kurulum aşamasında takip etmek istediğiniz telefona fiziki erişim sağlamaktır. Ayrıca bu telefona fiziksel olarak erişmenizin önünde yasal bir engel bulunmaması lazım.

WhatsApp Web ile Eşinin WhatsApp Mesajlarını Okuma

WhatsApp takip yöntemlerinden bir diğeri de WhatsApp’in bilgisayarlar ile tabletler için geliştirdiği WhatsApp web uygulamasını kullanarak veya WhatsApp web internet sitesi üzerinden sevgilinin veya eşinin mesajlarını okumaktır.

Bu yöntemle aldattığından şüphelendiğiniz partnerinizin WhatsApp mesajlarını şu şekilde okuyabilirsiniz.

Aşama 1. Bilgisayarınızdan WhatsApp web programını yükleyin veya internet sitesine erişin. Takip yapmak istediğiniz cihaza WhatsApp web uygulamasını yükleyin veya bu cihazdan WhatsApp web internet sayfasına girin.

Aşama 2. Mesajlarını okumak istediğiniz telefondan WhatsApp uygulamasını açın. Uygulamayı açtıktan sonra sağ üst köşede yer alan 3 noktaya tıklayın ve WhatsApp web’e basın. WhatsApp web’de çıkan QR kodu WhatsApp sevgili takip işlemini yapmak istediğiniz telefona okutun. Artık bu telefonun tüm WhatsApp mesajlarını görebileceksiniz.

Backup Text for Whats ile WhatsApp Mesajlarını Okuma

WhatsApp’te yer alan tüm dosya ve mesajları ücretsiz bir şekilde yedekleyerek yedekleme işleminin yapılmasının ardından okumayı sağlayan bu yöntem ile de sevgilinin WhatsApp mesajlarını okumak mümkündür.

Bu yöntemle WhatsApp takibi, Android cihazlar için daha kolaydır. Uygulama ile WhatsApp mesajlarını okumak için şunları yapmalısınız:

  • Mesajlarına erişmek istediğiniz telefondan Google Play Store’a girin ve “Backup Text for Whats” yazın. Sonuçlarda çıkan uygulamayı indirin.
  • Uygulamayı indirdikten sonra herhangi bir Gmail hesabını ile uygulamaya giriş yapın. Ardından bu uygulama üzerinden ana menüde iken yedeklemek istediğiniz bilgileri WhatsApp mesajları olarak seçin ve yedekleme periyodunu belirleyin.
  • Belirlediğiniz süre sonunda yedeklenen tüm WhatsApp mesajları belirttiğiniz mail hesabına gönderilecektir.

Sonuç
3 farklı WhatsApp takip yönteminden kısaca bahsettik. Gördüğünüz üzere aldattığından şüphelendiğiniz partnerinizi yakalamanız zor değil. Cep telefonlarını daha uzun yıllar kullanacağımız düşünüldüğünde bu yöntemler uzun yıllar kullanılacaktır.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. WhatsApp web çok mantıklı ama bir sefer okutmak yetiyormu kodu

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]