Merakla Beklediğim Filmler

Anna Karenina

Yeniden çekileceğini duyduğum günden beri merakla bekliyorum. Sinemaya ilk geldiği gün gidip kapısında nöbet tutacağım sanırım :) Bazılarının aksine Keira Knightley ‘in oyunculuğunu severim. Sürekli eski filmlerde oynaması da çok tatlı.

Anna Karenina’nın daha önce çekilmiş bir filmi daha mevcut. Onu da izlemiştim ama yine de bu film çok merak ediyorum.

Türkiye’de gösterime gireceği tarih 4 Ocak 2013. Biraz bekleyeceğiz yani..

Taken 2

1. filmi izlediğimde ikincisinin çekileceğini hiç düşünmemiştim. Ancak fragmanı izlediğimde oldukça meraklandım. Çünkü filmin büyük bir bölümü İstanbul’da geçiyor. Başroldeki kadın oyuncuyu pek sevmesem de (Maggie Grace), hareketli sahneleri ve İstanbul’da geçiyor olması bu filmi merakla beklenenler listeme ekliyor..


Skyfall

Hep diyorum, eş durumundan aksiyon film sever oldum diye. Eşim aksiyon filmlerini çok seviyor, ben de onunla birlikte izlemeyi çok seviyorum :) Aksiyon filmlerini bana sevdiren bir diğer film de Bourne serisidir. Onu tekrar tekrar kaç kere izledim bilmiyorum. Hatta bir ara kendi aksiyon filmimizi yazıyorduk neredeyse. O kadar yani..
Sinemada izlediğim ilk Bond filmi Casino Royale’di. Ondan sonra Bond filmlerini merakla bekler oldum. Son Bond filminin de bazı bölümleri İstanbul’da geçiyor. Bilenler bilir Bond çekimleri için Eminönü ve çevresi oldukça sıkıntı çekmişti. Bakalım filmde nasıl yansıtmışlar. 2 Kasım 2012’de ülkemizde gösterime giriyor.

Stoker

Bu film de Mia Wasikowska ‘nın yeni filmi. Nicole Kidman‘ı da başrolde görüyoruz. Film korku ve gerilim türünde. Mia Wasikowska‘yı genelde eski romantik filmlerde görmeye alışık olduğumdan bu rolü beni biraz şaşırttı. Siyaha boyanmış saçları ile romantik rolünden hayli uzakta. Film ülkemizde ne zaman gösterime girecek bilmiyorum ama ben merakla bekliyorum..

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

4 Comments

  1. vay be ne filmler varmis haberim yokmus
    sagol sahika sultan

  2. admin says:

    rica ederim Lama hanımefendiciğim :))

  3. imdb.com’dan filmlerin ozelliklerini, kriterlerime uygun mu diye kontrol ederim hep. aklinda bulunsun

  4. Taken 2 bende merak ediyorum

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]