İğne Oyaları Ve Lif Modelleri İçin Yeni Web Siteniz

El işi yapmayı seven bayanlar artık yeni model ve desen bulmakta zorlanmayacaklar. Yeni el işi modelleri olsun örgü örnekleri olsun hepsini www.1yumak.com web sitemizde bulabilirsiniz. Örneklerin yapılışları fotoğraf ve videolarla desteklenmekte ve sizlerin yapabilmenize olanak tanımaktadır.

Yeni İğne Oyaları

En yeni iğne oyası modelleri bu sitede sizlerin beğenisine sunulmuştur. İğne oyasından danteller, yatak odası takımları, masa örtüleri, namaz örtüleri yapabilirsiniz. Renk renk, desen desen başörtüsü modelleri ile yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Kızların çeyizlerinde kullanmak üzere çeşit çeşit iğne oyası modelleri en kolay anlatım şekilleri ile sunulmuştur.

Anlatımlı örgüler başta olmak üzere tüm elişi çalışamalarına rastalayabilirsiniz. iğne oyasından kolye yapabilirsiniz, küpe ve bileklikler yapabilirsiniz. Takı kullanmaktan hoşlanıyorsanız, eski el sanatlarından olan iğne oyaları ile harika takılar yapıp değişik şekillerde kullanabilirsiniz. El sanatınızı kazanca dönüştürmek için çok sayıda iğne oyası modelleri bulunan sitemizi ziyaret ederek, farklı modellerde takılar yapabilir, el işleri yapabilir ve satış yapabilirsiniz. Modeller fotoğraf ve videolu anlatımla birleştirilmiş olup, sizlerin en kolay şekilde yapabileceğiniz bir anlatıma sahiptir. Çok rahatlıkla tekniği öğrenip, örnekleri çıkartabilirsiniz.

Sizde iğne oyaları ile ilgileniyorsanız https://1yumak.com/orgu-tig-isi/igne-oyalari/ adresimizden en güzel iğne oyalarına ulaşabilirsiniz.

Banyo Lif Modelleri

Banyo lif modellerini bulabileceğiniz web sitesi ile en güzel banyo liflerini yapabilirsiniz. Şişle ve tığla işlenmiş banyo lif modellerinin yapılışları ayrıntılı olarak gösterilmekte ve anlatılmaktadır. Örgü tekniği olarak kolay anlayabileceğiniz bir dille anlatılmıştır, ister kendinize örün, isterseniz dostlarınıza hediye edin. Ya da kazanç elde etmek için birbirinden güzel modeller arasından örün ve satışını yapın. En güzel ve değişik elişi lif modelleri https://1yumak.com/orgu-tig-isi/lif-modelleri/ için kategorisini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Özellikle genç kızların çeyizlerinde daha çok ihtiyaç duyulan iğne oyası ve el işleri için, en güzel modeller sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizler de bu güzel modellerden ilham alarak harikalar yaratmak üzere bir an önce kolları sıvayın. Yaratıcılığınızı ve el becerinizi geliştirmek adına sizler için büyük bir fırsat.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Yaldız says:

    Teşekkürler

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]