Antalya Otelleri Bizi Bekliyor

Masmavi, pırıl pırıl bir deniz düşünün, güneşte parlayan kumsal, havada doğanın muhteşem kokusu ve lüks bir otel. Canınız tatil çekti, değil mi? Benim de! Bu yıl rotamız Antalya. Ailecek tam 15 gün Antalya’nın sefasını süreceğiz. Deniz, kum ve güneşin en güzel en canlı en eğlenceli olduğu yerlerden biri olan Antalya, konaklama açısından her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Antalya’daki otellerde erken rezervasyon fırsatları sayesinde süper indirimli tatiller yapabilirsiniz. Biz denize sıfır, lüks bir otelde çok tatlı bir fiyata on beş gün konaklayacağız. Elbette ödediğimiz ücrete konaklama haricinde ekstra şeyler de dâhil olacak. Antalya’daki otellerin konumu deniz odak noktası alınarak konuşlandırıldığından deniz keyfi yapmak isteyenler için birkaç adım atmak yeterli olacak.

antalya2

antalya3

Konaklamada önem verdiğim en önemli şey yemekler oluyor. Antalya’daki otellerde Türk mutfağının leziz yemeklerini ve tatlılarını bulabileceğimiz gibi dünyanın birçok mutfağını da tatma şansı bulabiliyoruz. Sırf bu yüzden Antalya’daki otellerin hizmet anlayışını seviyorum. Yerli, yabancı bir sürü turist geliyor dünyanın dört bir yanından ve adamlar kendi kültürümüzü tanıtalım anlayışına ek olarak misafirlerimize dünyanın seçkin mutfaklarından tatlarla şaşırtalım vizyonuna sahipler. Bu anlayışı o kadar seviyorum ki sayelerinde her seferinde yeni lezzetler keşfediyorum. Antalya turizm açısından Türkiye’nin en önemli gelir noktalarından biri kabul ediliyor. Yıl boyunca turist ağırlayan bir şehir olarak ne zaman Antalya’ya gitsem farklı kültürden yeni insanlarla tanışıp küresel çapta bir tatil deneyimi yaşıyorum. Yabancı dilimi sırf bu sayede geliştirdim desem yalan olmaz.

antalya4

Antalya’da en çok yaz boyunca yapılan müzikal ve sanatsal etkinlikleri seviyorum. Hem otel kendi organizasyonlarını düzenliyor hem de şehir belediyeleri festival kapsamında etkinlikler hazırlıyor. Şehirdeki kültürel ve tarihsel yerleri gezip, denizde keyif sürerken akşamları canlı müzik ve tiyatro gösterileriyle adeta bir huzur dünyasında yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Yine yeniden Antalya’da tatil yapacağım. Jolly Tur, Antalya otel fiyatlarını incelerken indirimleri görünce dayanamadım ve Antalya’yı ne kadar sevdiğim özlediğimi fark ettim. Tatil süresince muhtemelen deniz – kum – güneş keyfi yapıp sıklıkla buraya gelip sizlerle yeni keşiflerimi paylaşacağım. Bekle beni Antalya!

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

[instagram-feed]