İlham Veren VitrA Serileri İle Kusursuz Güzelliğe Dokunun!

İçinde yaşadığımız mekânlar, hakim dekorasyon stili ve kaliteli ürün tercihi ile aslında en temelde bizleri ifade eden çizgiler taşır. Dekorasyonun en önemli kısmı olan zemin ve duvar döşemeleri de seçeceğiniz en isabetli malzeme ile yaşam alanlarınızı bambaşka bir mekana dönüştürmenize olanak tanır. VitrA karo seramik modelleri ise estetik yüzeyi, şık tasarımı, dayanıklı ve kaliteli kaplama malzemeleri yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olabilir. Hayalini kurduğunuz yaşam alanlarına, VitrA yer seramikleri ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hepsi; alanında uzman tasarım ekibi ile hazırlanan VitrA serileri, tasarımın özgür ruhunu sizlerle buluşturuyor.

Modern Bir Dokunuş İçin: CementMix Zemin Karosu

VitrA tasarım ekibinin minimalist dekorasyon çizgisinden ilham alarak tasarladığı CementMix serisi, beton dokunun ve naturel renklerin hakim olduğu, mat porselen karolardan oluşmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan bu seramik serisi ev içi; balkon & teras ve banyo zeminlerinde kullanılabildiği gibi, ev dışı; endüstriyel ve ticari zeminlerde de kullanılabilir. Kullanıcılarına birbiriyle uyumlu renk tonları ve doku seçenekleri sunan CementMix zemin karosu; şık tasarımları, yüksek aşınma dayanımı ve uzun ömürlülük gibi faydaları ile estetik mekanlar yaratmanıza izin verir.

Doğanın En Saf Hali Şimdi Seramikte!

Doğa kadar gerçek ve doğa kadar dayanıklı ahşap dokulu seramikleri denemeye ne dersiniz? Birbirinden farklı renk ve tipte sırlı porselen karolar VitrA’nın eşsiz tasarımları ile birleşince ortaya benzersiz mekânlar çıkıyor. Geniş kullanım alanı ile size farklı pek çok fonksiyonu bir arada sunan ahşap dokulu karo seriler, mutfak tezgâh arasından endüstriyel zeminlere kadar birçok zemine rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle naturel bir dekorasyon stili ile yaşam alanlarına farklı bir atmosfer katmak isteyen kullanıcılar için en isabetli tercih olan VitrA ahşap dokulu yer seramikleri, sizleri tatmin edecek kadar farklı dekoratif seçenekler sunuyor. İskandinav tarzı bir dekorasyon için Urbanwood koleksiyonu yüksek kaydırmazlığa sahip yüzeyi sayesinde özellikle ticari ve kamusal alanlarda güvenli kullanım sağlıyor. Meşenin en doğal halinden ilham alarak geliştirilen Oakland porselen karo serisi ise kaymaya dayanıklı mat dokusu ile havuz başı gibi zeminlerde yüksek tutuşlu kaplama sağlar. Farklı ebatlarla zenginleştirilmiş VitrA Craft serisi ise geniş renk paleti, zengin kullanım alanı ve sofistike dokusu ile kullanıcılarına benzersiz bir fonksiyonellik sunuyor.

Zamana Meydan Okuyan VitrA Seramik Serileri

Geçmişin gelenekselleşen tarzını geometrik desenlerle buluşturan VitrA, modern yüzeyler oluşturabilmek için etnik renkleri de eşsiz bir şekilde birbiri ile harmanlıyor. Hep yeni kalan mekânlar yaratmak için tasarlanan Retromix seramik serisi, size dekorasyonun bel kemiğini benzersiz bir alternatifle yani geleneksel esintilerle sunuyor. 10×10 cm ve 15×15 cm ebatlarındaki kare sistem yapısı Retromix serisinin, hem zemin uygulamasını kolaylaştırıyor hem de sizin yaratıcılığınıza imkân veren bir çeşitlilik vadediyor. Özellikle banyo, ev içi zemin ve mutfak tezgâh arasında kullanılabilen karolar; amber sarısı, lava kırmızı, safir mavisi ve zümrüt yeşili renk paleti ile gözlerinizi alamayacağınız bir güzellikte.

Kusursuz Seramik Güzelliğine Kim Hayır Der?

VitrA’nın zemin ile uyumlu banyo duvarlarında ton-sur-ton ve kontrast renklerle aksan yaratmayı sağlayan Mode serisi; geniş renk kombinasyon sistemi ile banyolarınızda kusursuz bir atmosfer yaratıyor. 2.5×2.5 cm ebatlarında olan mozaik seri, mat bir yüzey oluşturmak için tercih edilirken; 30×90 cm ve 7.5×30 cm ebatlarındaki duvar karoları ise parlak bir yüzey dekorasyonu oluşturmak isteyen kullanıcılar için özenle tasarlanmış. Yaratıcılığını kendi yaşam alanlarında rahatça kullanmak isteyenler için VitrA Mode seramik serisi, vazgeçilmez bir deneyim sunuyor.

Farklı renkleri, dokuları ve zenginleştirilmiş boyutları ile porselen seramikleri endüstriyel alanlardan, ev dekorasyonuna kadar pek çok mekâna taşıyan VitrA, kalitenin imzasını sizin adınıza atıyor. Siz de birbirinden eşsiz tasarımlar ile yaşam alanlarınıza yeni ve estetik bir soluk getirmek istiyorsanız VitrA’nın ilham veren koleksiyonları ile tanışmalısınız!

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]