Şıklığı ve Konforu Aynı Anda Sunan Yatak Odası Takımları

Evinizin oturma odası ve salon gibi alanlarına nazaran daha size özel olan kısmı yatak odasını dilediğiniz gibi dizayn etmekte özgürsünüz. Evin diğer kısımları ile renk ve tarz olarak uyumlu olmak zorunda olmayan yatak odanızın dekorasyonundaki bu özgürlüğünüzü gönlünüzce kullanabilirsiniz. Günün yorgunluğunu atarak huzur bulduğunuz yatak odanızı İder Mobilya’nın modern, şık ve zamansız ürünleriyle özgürce dizayn ederek yatak odasında ihtiyaç duyduğunuz rahatlık ve konforu zarif çizgilerle evinize taşıyabilirsiniz. Siz de yatak odanızı yenileyecekseniz ya da baştan ev dekore ediyorsanız ve yatak odası takımı arayışındaysanız İder Mobilya’nın estetik dokunuşlarla tamamladığı yatak odası takımları size eşsiz seçenekler sunar.

Ahşap Yatak Odası Takımı Sıcaklığı ile Huzur Bulun

Doğallığı simgeleyen ahşabın ev dekorasyonuna ustaca uyarlandığı yatak odası takımı, yatak odasından beklediğiniz huzuru fazlasıyla sağlar. Komodin, şifonyer ve karyolanın yerden yüksek ayak tasarımı ile tamamlanan modern çizgiler, samimi atmosferle sentezlenerek mükemmel bir dizayn oluşturur. Ayakların yerden yüksekliği temizlik esnasında elektrikli süpürgenin eşyaların altına rahatça girebilmesini sağlayarak kolay bir temizlik imkanı sunar.

Süet Temalı Yatak Odası Takımı ile Modern Dokunuşlar

Süet ev dekorasyonunda modern bir detay olarak sıklıkla tercih edilir. Hem şık ve modern duruşu hem de temizlik açısından kolaylık sağlaması gibi nedenlerle dekorasyonda olmazsa olmaz bir dokudur. İşte süetin ev dekorasyonundaki modern ve elegant duruşu temel alınarak tasarlanmış Silver Yatak Odası Takımı, süet baza başlığı ve karyola kenarları, çağdaş çizgileri süetin sıcak doğasıyla birleştirerek yatak odanıza taşır. Şıklığın önemli bir parçası olan süetle yatak odalarınızda kent yaşamının çağdaş rüzgarlarını zarafetle estiren İder Mobilya’nın yatak odası takımları, özgün renkleri ve zamansızlık temasıyla yatak odanıza damgasını vurmaya hazır. Sütlü kahve, gri ve krem renginin süet yatak odası takımına uyarlanması yatak odalarınızın cazibesine cazibe katmak için sizleri bekliyor.

Zıt Renklerin Kontrasından Ortaya Çıkan Uyum

Ev dekorasyonunda kontrast renklerin kullanılması zıtlıkla gelen uyumu yakalamada tercih edilen bir durumdur. Zıt renkler birbiriyle mükemmel bir uyum sağlayarak şık ve modern bir görünüm sergiler. İder Mobilya’nın Bolera Yatak Odası Takımı gibi. Beyaz mobilyalarla siyah süet baza başlığının kontrastından doğan modern ve dengeli güzellikteki yatak odası takımı, sportif şıklığı yatak vurgular. İder Mobilya sadece siyah ve beyaz kontrastından değil; aynı zamanda gri ve kırık beyaz, sütlü kahve ve kemik rengi kontrası ile antrasit ve krem rengi kontrasından da ustaca yararlanmıştır. Kontrast renk geçişlerinden yatak odası takımı tasarım detaylarına kadar ayrıntıların büyük bir titizlikle hazırlandığı modeller asil duruşları ve detaycı şıklıkları ile dikkat çeker.

Geniş İç Hacimli Depolama Alanları ile Fonksiyonel Şıklık

Geniş iç hacimli baza, dolap ve şifonyer gibi yatak odası mobilyaları fazla eşyalarınızı depolarken fonksiyonel şıklığı da yatak odalarınıza taşır. Yüksek taşıma kapasiteli raylı çekmece sistemleri sayesinde şifonyer ve komodinler uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Gizli bölmeli şifonyerler ile bölmeli komodin çekmeceli yatak odası takımı özel eşyalarınızı rahatlıkla saklamanıza yardımcı olur. Yenilikçi tasarımı yalın ve zarif detaylarla birleştiren aynalar ise yatak odanızda estetiği tamamlarken, odanızın geniş ve ferah bir görünüm kazanmasını sağlar. Gardırop, çok sayıda kıyafetinizi depolayabilmeniz için raflı bölmeler ve pantolonluk ile işlevselleştirilmiştir. Hem şık hem de kullanışlı olan yatak odası takımı ürünlerini ayrı ayrı alabileceğiniz gibi takım halinde de satın alabilmeniz mümkün.

Siz de modern kent yaşamının dekorasyon harikası ürünlerini ev dizaynına titizlikle uygulayan İder Mobilya’nın şık ve kullanışlı yatak odası modellerini incelemek için ister mağazalara isterseniz web sitesine uğrayabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]