İlk Online Ayakkabı Alışverişim: Mecrea.com

İnternetten kıyafet alışverişine biraz mesafeliyimdir. Bedeni uyacak mı uymayacak mı diye endişeleniyorum her seferinde. Çoğu zaman beğendiğim ayakkabıyı bile almaktan vazgeçebiliyorum.. 

Ama geçenlerde karşıma çok güzel bir site çıktı. İndirimler de beni cezbedince kendimi tutamadım ve bu süet botları almaya karar verdim :)

IMG_1436

İlk defa online olarak ayakkabı aldığım Macrea.com ‘dan da bahsedeyim.

İçinde aradığınız her tür ayakkabının bulunduğu, sadece ayakkabı üzerine satış yapan bir online satış sitesi. Ben internette gezinirken tesadüfen denk geldim bu siteye ve ayakkabı modelleri çok hoşuma gitti. Özellikle ayakkabıların farklı açılardan çekilmiş, büyük görselleri beni cezbetti. Daha sonra indirimler dikkatimi çekti. Açıkçası aklımda ayakkabı almak yoktu ama süet botları görünce dayanamadım ve siparişi verdim :)

IMG_1447

IMG_1440

Havaların bahar gibi gittiğine bakmamak lazım, Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır biliyorsunuz :) Önümüzde yağmurlu ve serin günler olacak büyük ihtimalle. Ben de botlarımı giyip gezmelere çıkacağım günleri iple çekiyorum :) 

Benim gibi online ayakkabı almaktan korkuyorsanız Mecrea’nın bir de mağazası bulunuyor. 

IMG_1433

“SIY Shop nedir ?

Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen konseptiyle alışıla gelmişin dışında bir alışveriş konsepti yaratan, en yeni modellerle sıradışı çeşitlilik sunan MECREA.com, şimdi mağazalarıyla sana çok daha yakın. Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi’nde ilk concept mağazasını Ekim 2015 ‘te faaliyete geçiren Mecrea; Nişantaşı mağazası ile şimdi İstanbul Avrupa yakasında! Stoğu hiç bitmeyen Mecrea Shop’lar sürekli yenilenen modellerle rengarenk, hem de beğendiğin modelin numarası tükense dahi sana özel numarası evine yollanıyor. Binlerce çeşit ayakkabı modelini deneme şansını yakaladığın, paket taşımak istemediğinde ürününü evine kargo veya kuryeyle gönderen, farklı renkleri direkt internet sitesinden mağaza içerisinde alabildiğin Concept Shop ‘larda alışveriş artık daha keyifli…”

Ayakkabılar geldiği gün Merve bizdeydi ve daha önce o siteden alışveriş yaptığını ve çok memnun kaldığını söyledi. Tamamen tesadüfen ben de çok memnun kaldım. Bundan sonra online ayakkabı alışverişinden korkmama gerek kalmadı :)

Sadece ayakkabı değil çanta, gözlük, bileklik, kolye ve diğer aksesuarları da bulabileceğiniz  http://mecrea.com/ ‘a bir göz atın derim ;)

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. ayakkabılar çok güzel canım güle güle giyin :)

  2. mecrea’nın adını daha önce duymuştum güzel bir site :) Ayakkabı modelleri de çok hoş :)

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]