Haftalık burç yorumları 19 Aralık – 25 Aralık

haftalık burç yorumları
Koç Burcu haftalık yorum

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Hayatınızdaki her şeyi büyütmek isteyeceksiniz. Kendinizi gizemli alanlara çekilerken bulabilirsiniz. Bu hafta maddi kaynaklarınız önem kazanacak. Jüpiter’in Koç burcuna geçişi sizlere her anlamda fayda getirecek olsa da neyi büyüttüğünüze dikkat etmenizi öneririm. Hem yaşça, hem de konumca sizden büyük olan kişilerle çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek ve size kariyer planlarınızı tekrar gözden geçirtecek. Uzun zamandır kendinizi gösteremediğiniz her alanda öne çıkmak isteyeceksiniz. Cesaret ikinci adınız olacak. ‘Artık oyun kurucu benim, sizler ise kurduğum oyunun parçasısınız’ diyebilirsiniz.

Boğa Burcu haftalık yorum

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Bilgiyi ve felsefeyi sistematik bir şekilde hayatınıza katıp ruhsal açıdan genişlemek isteyeceksiniz. Karşınıza aldığınız kişilerle ilgili hafta başında şüphe içinde olabilirsiniz. Sonraki zaman diliminde pişman olacağınız hareketlerden, suçlamalardan kaçınmanızda fayda var. Jüpiter bu hafta Koç burcuna geçiş yapacak ve inziva evinizde ilerleyecek. Bu süreçte geçmişte sizi sınırlayan bolluk anlayışınızı sorgulayabilirsiniz. 22 Aralık’ta Güneş-Oğlak transitiyle bilge kişilerin rehberliğini hayatınıza katabilirsiniz. 23 Aralık’ta gerçekleşecek olan Oğlak burcundaki Yeni Ay, rüyalarda artış sağlayabilir. Dini yerleri ziyaret etmek, gezilere katılmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Yurt dışında eğitim için uzun süre bekleyenler açısından bu süreç olumlu sonuçlanabilir.

İkizler Burcu

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Arkadaş çevrenizin genişlediği bir döneme hazır mısınız? Bu hafta, çalışma ortamınızda hırslarını gizleyen ve sonrasında açığa vuran kişilerle karşılaşmanız muhtemel. Sırlarınızı korumak isteyeceksiniz. Oğlak dönemine girdiğimizden bu yana odak noktanız maddi gelir gider ve alma verme dengeniz olmuş olabilir. Düzenlemek ve disipline olmak isteyeceksiniz. Özellikle 23 Aralık’ta Oğlak burcunda yaşanacak Yeni Ay’la beraber daha fazla konunun üstüne düşebilirsiniz. Uzun süredir aktif olmak isteyip hiçbir şey yapamaz haldesiniz; arkadaş desteği ile bu haftayı daha hareketli geçirme olasılığınız mevcut. Uzun zamandır aradığınız hesapsızca saf arkadaşlığı deneyimlemek isteyebilir ve farklı guruplar içinde bunu bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu haftalık yorum

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Zıtlıkları hayatınıza katma zamanı. Hafta başında aşk hayatınızda şüpheci davranışlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğinizin tüm sosyal medya hesaplarını kontrol etmek isteyebilirsiniz. Lütfen bu hafta dürtüsel davranışınıza engel olmaya çalışın, yoksa iyi giden şeyleri bozabilirsiniz. Bazılarınız için artık hayatına aldığı kişiler konusunda tamamlanma zamanı, ya devam ya da bitti artık diyebilirsiniz, Kariyeriniz konusunda uzun zamandır yaşadığınız belirsizlik hissi bu hafta son bulacak. ‘Aile gibi gördüğüm çalışma alanım mı, yoksa maddi olanakların iyileşmesi mi?’; bunun kararını vereceksiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve hayatınızda eksik olanları tamamlamanızı sağlayacak. Duygu durumunuzu artık bir kenara bırakıp sistematik davranmanız konusunda tetikleyici etken olabilir.

Aslan Burcu haftalık yorum

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Onay almayı beklemek yerine harekete geçeceğiniz bir hafta. Sizler için toplum içinde nasıl göründüğünüz çok önemli. İşte bu hafta bu kalıbı yıkacağınız etkiler bulunuyor. Niyetiniz sadece kendiniz için ilerlemek ve kalbinizden ne geçiyorsa onu yapmak olacak. Jüpiter’in destekleyici etkisi ile hayatınızda neyi büyütmek istiyorsanız, onu gerçekleştirmeniz adına sizlere fırsatlar sunacak. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Sağlık koşulları ile ilgili rutinlerinizi hayata geçirmenizde fayda var. İş ve çalışma koşullarınızla ilgili yeni düzenlemeler getirmek isteteceksiniz. Patronunuzun desteğini ve takdirini kazanacaksınız. Annenizin ya da hayatınızdaki kadın figürlerin sağlığına dikkat.

Başak Burcu haftalık yorum

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

İnsanların yararına ve faydasına çalışmayı seven sizler, destek görmeye hazır mısınız? Hayatınızda hep sizler birilerine fayda sağlıyorsunuz. Şimdi yorgun düşen sizlere, olgun tavırlarıyla cezbedecek kişiler yardımcı olabilir. ‘Sen düşünme, ben varım’ diyen bireyler hayatınıza girebilir. Özellikle 23 Aralık’ta oluşacak Yeni Ay, bu açıdan şans ve fırsatlar sunabilir. Baş ve burun yaralanmalarına dikkat. Borçlarınızla ilgili düzenlemeye girmediğiniz takdirde yükünüz artabilir. Mirasla ilgili gündemler söz konusu olabilir. Manevi değerlerinizi ve alma verme dengenizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Aile gibi gördüğünüz arkadaş çevrenizden bu dönem beklemediğiniz darbeler almış olabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Terazi Burcu

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Hayatınızdaki insanda neyi büyütmek istersiniz? Sizler için hak, hukuk, adalet, adil olmak, uyumlu ve dengede kalabilmek çok önemli. Peki siz bunları görebiliyor musunuz? Açık açık söylemlerde bulundunuz mu, yoksa uyumu bozmamak için sustunuz mu? Tüm bunların cevabını bu süreçte çözebilirsiniz. Uzun zamandır kendinizi ait hissetmediğiniz hangi duygu veya yapı varsa, içinde bulunmak istemeyeceksiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Ev, aile, yuva temaları sizler için önemli olabilir. Özellikle eviniz varsa ani değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Güzelleştirmek istediğiniz bir yaşam alanı varsa bunu yapmaya karar verebilirsiniz. Memleket özlemi sizi sarabilir. Gitmek isteyebilirsiniz. Mide rahatsızlıklarına dikkat etmenizde fayda var. Atalarınızla ilgili gündemler ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Hislerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz. Hislerinizle hareket ettiğiniz sürece birçok olay gün yüzüne çıkabilir. Sadece aşırı şüpheci tavırlardan kaçınmanızı öneririm. Enerjiyi doğru kullanmak adına gizemli konulara eğilimli olmak iyi gelecektir. Hangi konu olursa olsun harekete geçtiğiniz sürece size fayda geldiğini görebilirsiniz. İş ve sağlık konusunda abartılı davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Sağlık konusunda belirsiz süreciniz varsa, sonuç alabilirsiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bir süredir eş, dost, akraba ziyareti yapmadıysanız bunları yapmak isteyebilirsiniz. Sevgi alabilir ve sevgi verebilirsiniz. Mesafeli yaklaşımlar olsa da sevginin gerçekliğini hissedeceksiniz. İletişim konuları hız kazanabilir. Eğer işsizseniz, yakın çevrenizin tavsiyelerini dinlemekte fayda var.

Yay Burcu

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Maddi manevi değerleriniz önem kazanacak. Pazartesi günü kendinizi inzivaya çekmek isteyebilirsiniz. Hatta ‘Hayattan ve insanlardan soğudum’ cümlesini sık sık vurgulayabilirsiniz. Neşeli hallerinizle tanınıyorsunuz ve içinde bulunduğunuz bu durum, birçok kişinin dikkatini çekebilir. Geçici bir durum olduğunu bilmelisiniz. Kendi enerjinizi toparlamak adına bazen sessizlik iyidir. 23 Aralık’ta para kazanma koşullarınızda fırsatlar elde edeceğiniz bir Yeni Ay gerçekleşecek. Özellikle uzun zamandır bir hobi ile uğraşıyor ve para kazancı sağlayamıyorsanız, bu durumla ilgili karar vermenize yardımcı olacak. Hafta ortasında enerjinizi ve hayat neşenizi tekrar elde edeceksiniz. Artık sizler için hareketli bir dönem başlıyor. Özellikle aşk hayatınızda yeni gündemler olabilir.

Oğlak Burcu

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar, iyi ki doğdunuz! Güneş sizin burcunuza geçiyor bu hafta. Eğer siz olmasaydınız; bizler kararlı, ciddi ve istikrarlı olmayı nerden öğrenecektik? Sosyal gruplarda gizemli hallerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bu durum içten içe size iyi gelecektir. 23 Aralık’ta sizin burcunuzda bir Yeni Ay gerçekleşecek ve her anlamda size güzellikler sunabilir. Bu Fırsatları kaçırmamak adına harekete geçmek isterken büyüklerinizin rehberliğini isteyebilir fakat yeteri kadar alamayabilirsiniz. Bu durum sizi üzmesin. Zaten yaptığınız işlerde başarı sizler için önemli ve bu konuda iyisiniz. Yola devam… Hayatı kaçırmamak lazım… Aile köklerinizden özgürleşme hissi içinizi sarabilir. Eğer geniş bir aileye sahipseniz, ailenize kendinizi kabullendirme çabası içine girebilirsiniz.

Kova Burcu haftalık yorum

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Toplum önünde kimliğiniz önem kazanacak. Pazartesi günü toplumsal kimliğiniz ile ilgili güçlü görünmek isteyebilirsiniz. Kimseye yumuşak taraflarınızı göstermek istemeyeceksiniz. Kariyeriniz konusunda hislerinizle ilerlediğinizde güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. 23 Aralık’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Öz değer duygunuzu sizlere sorgulatabilir. Bu dönem öz benliğinizi, ruhunuza iyi gelen şeyleri bulmak adına geri çekilmeniz iyi gelecektir. Sevgiyi, gerçekten verdiğiniz kişilerden alıyor musunuz? İletişim kurduğunuz kişilerin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Birçok kişi ile özgürlük temaları hakkında konuşabilirsiniz. Tek başınıza seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Yeni sosyal ortamlara girmeye hazır mısınız? Uzun süredir çevreniz, iş yaptığınız insanlarla şekillenmiş olabilir. Yeni yeni kazanımlar elde etmektesiniz. 23 Aralık’taki Oğlak Yeni Ay’ı sonrası yeni iş insanları ile farklı guruplar içinde yer almanız hızlanacak. Kendi öz değerlerinizle ilgili en büyük farkındalığın özgürlük olduğunu anlayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Parasal özgürlük sizler için bu dönem önemli olacaktır. Beslenme ile ilgili gündemleriniz değişebilir. Maddi kaynaklarınızı çoğaltmak açısından hırsınızın artacağı bir süreç sizleri bekliyor. Ailenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız mücadeleli yaklaşımlar sizi yormuş olabilir. Bu süreçte sizlerin iyimser davranışlar içinde bulunmanız, olayların yönünü sizin lehinize değiştirebilir. Ailenizin sizi daha iyi anlaması açısından ne istediğinizi net söylemelisiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]