Haftalık Burç Yorumları (26 Aralık – 1 Ocak 2022)

Koç Burcu haftalık yorum

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Haftaya geleceğinize yönelik hedeflerinizi ve projelerinizi yapılandırmak isteyerek başlayabilirsiniz. Modern zamanın ruhuna ayak uydurmak isteyeceksiniz. 2022 yılını geride bırakırken yeni amaçlar belirleyebilirsiniz. Hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. ‘Toplumsal alanda nasıl bir kariyerim, kimliğim olmalı?’ sorusunu kendinize soracağınız bir hafta olacak. 30 Aralık’ta Merkür, Oğlak burcunda retro yapacak. Sağlamlaştırdığınız statünüzü ya da sağlamlaştırmak istediğiniz alanları tekrar gözden geçirmeniz adına size fırsatlar sunacak. Aynı kariyere sahip kişilerden fikirleriniz konusunda destek alabilirsiniz. Hafta sonu ruhunuzu sıkan, ilerlemenizi engelleyen setlerin farkına varabilirsiniz.

Boğa Burcu haftalık yorum

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Haftaya yaşam hedeflerinizi sağlamlaştırmak adına harekete geçerek başlayabilirsiniz. Sizler için her şeyin sağlam temeller üzerine kurulması çok önemli. Kurduğunuz kariyer ve statünüzün sayesinde toplum içindeki rolünüzün ne kadar iyi yerlere geldiğini gözlemleyebilirsiniz. Kedinize yeni hedefler koymak isteyebilir, bunun planlarını yapabiliriniz. Karamsar ruh haliniz arkadaşlarınızın desteği ile bu hafta dağılabilir. Hayatı aşırı ciddiye aldığınızı görebilirsiniz. Biraz da eğlence diyeceğiniz bir süreç olabilir. Her türlü konforu içinde barındıran evler kiralayıp tatil harcaması yapmak isteyebilirsiniz. 30 Aralık’ta Merkür, Oğlak burcunda retro yapacak ve hukuksal isleriniz ya da pasaportla ilgili gündemleriniz varsa bazı pürüzlerle karşılaşmanız muhtemel.

İkizler Burcu

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Varoluşunuzun anlamını size anlatan rehberlerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı, akademik konular, yabancı kültürlerle ilgili gündemleriniz varsa harekete geçeceğiniz bir süreç olabilir. Çok istediğiniz ve bir türlü planlayamadığınız yurt dışı organizasyonu tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz. 30 Aralık’ta Merkür retrosu başlayacak. Borçları, ortak varlıkları gösteren değerleri tekrar gözden geçip hedef koymanız gerekebilir. Hayatınızda kayıp olarak gördüğünüz şeyler neler, bunları yapılandırmanızı sağlayabilir. Kayıp bir eşyanızı da bu süreçte bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu haftalık yorum

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Haftaya karamsar başlayabilirsiniz. Kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Yarım kalmışlık hissi sizi yorabilir. Artık hayatınızda her şeyi tamamlamak isteyeceksiniz. Duygularınızın gelgitlerinden sıkılan sizler, ‘Artık mantığımla hareket diyorum’ diyeceksiniz. 30 Aralık’ta Merkür, Oğlak burcunda retro yapmasıyla eşinizle ya da ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle iletişim sıkıntıları yaşayabilişiniz. Kendinizi kandırdığınız alanları keşfedebilirsiniz. Sizin hedeflerinizle onun hedeflerinin aynı doğrultuda olmadığını görebilirsiniz. Ya tamam ya devam enerjileri hakimken, aceleci karar vermemenizi tavsiye ederim.

Aslan Burcu haftalık yorum

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Haftaya başlarken rakiplerinizin sizi ne kadar zorladığını gözlemleyebilirsiniz. Yıllardır ortak bir alanı paylaştığınız kişinin dahi size rakip gibi davranması sizi üzebilir. Kendinizi gösterdiğiniz anda sizi tebrik etmek yerine içten içe sizi kıskandığına şahit olabilirisiniz. 30 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcunda yapacağı retro, sizleri sağlık alanında ve günlük rutinlerinizde bazı aksaklıkların çıkabileceği konusunda uyarıyor. Uzun süredir düzenlemek istediğiniz evrakları düzenleyebilirsiniz. Yarım kalan tüm işlerinizi bitirmeniz adına fırsatlar yaratacak. Sadece evraklarınızı iki kez kontrol etmeniz gerekebilir.

Başak Burcu haftalık yorum

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Haftaya beslenme şeklinizi düzenlemek isteyerek başlayabilirsiniz. Uzun süredir bu konuda disipline olamıyorsanız, artık bir adım atmak isteyeceksiniz. Sizi sıkan diyetler yerine bütünsel tıp alanına yönelebilirsiniz. 30 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcunda yapacağı retro ile eski ilişkiler gün yüzüne çıkabilir. Uzun süredir düzenlemeyi düşündüğünüz eşyalarınız arasında eskiye dair birçok anı bulabilirsiniz. Bu sizi, yaşadığınız ilişkiyi düşünmeye itebilir. Yeni yaşadığınız ilişkide eski olanı aramamanız için uyarıyor gökyüzü. Her ilişkinin dinamiği farklıdır, unutmayın. Uzun süredir kaybettiğiniz neşenizi tekrar elde edebilirsiniz.

Terazi Burcu

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Haftaya bir şeyi yaratma becerilerinizi sorgulayarak başlayabilirsiniz. Sizler için sanatsal faaliyetler ya da moda önem taşıyor ve bu konularda uzun süredir zorluk çekiyor olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru yaratıcı fikirlerinizi artırmanın yolunu bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise eski nostaljik konulara eğilmek olabilir. 30 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcunda yapacağı retro; ev, aile, yuva konularında sizleri zorlayabilir. İletişim sıkıntıları olabilir. Evinizle ilgili uzun zamandır yapmadığınız bir tadilat varsa, bu dönem onunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Atalardan kalma can sıkıcı konular gün yüzüne çıkabilir. Bir aileye ait olma hissini tekrar sorgulayabilirsiniz.

Akrep Burcu

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Aile içinde yaşanılan kalp kırıklıklarını çözmek adına girişimde bulunabilirsiniz. Tüm aile bireyleri için eşitlikçi bir tavır içinde olabilirsiniz. Kim haklı kim haksız demek yerine aile birliğinin önemini vurgulayabilirsiniz. Bu sefer toparlayıcılık görevini sizler üstleneceksiniz. 30 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcunda retrosu başlayacak ve sizlerin iletişim, yakın çevre ve dostlarınızla ilgili konular önem kazanacak. Zihinsel karmaşa, yanlış anlaşılmalara dayalı birtakım terslikler yaşanabilir. Seyahatlerinizde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla ilgili tekrar bir gündem oluşabilir. Kırgınlıkları bir kenara bırakıp affedici davranabilirsiniz. Özlem duyduğunuz eski komşuluklar, dostluklar konusunu sık sık gündeme getirebilirsiniz.

Yay Burcu

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Haftaya iletişim konularının hız kazanması ile başlıyorsunuz. Ertelediğiniz yurt içi seyahat planlarını yapabilirsiniz. Uzun süredir erkek kardeşinizle ya da eril figürlerle yaşadığınız bir sorun varsa, bu konuda atılım yapabilirsiniz. 30 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcunda yapacağı retroyu sizler, maddi ve manevi kaynaklar alanınızda yaşayacaksınız. Kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlar tekrar gelebilir. Gelir gider dengenizi kontrol etmeniz konusunda bu süreçte destekler görebilirsiniz. Eğer alım satım yapacağınız bir işiniz varsa, bazı aksaklıklar çıkabilir. Uzun süredir ev ve arsa almak istiyorsanız değerinin aşağısında alabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Haftaya duygusal iletişiminizde yoğunluk ile başlayacaksınız. Sevgi alıp vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız artabilir. Sizler disiplinli çalışmalarınızla tanınmaktasınız ve bunun artık takdir edilmesini isteyebilirsiniz. 30 Aralık’ta Merkür, sizin burcunuzda retro hareketine başlayacak. Bu retro; eski, kalıplaşmış düşünce sisteminizi tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. Kararsız kişileri hayatınızda istemeyeceksiniz. Başkalarının iradesine karşı çıkabilirsiniz. Bu konuda yanlış anlaşılabilirsiniz ve bu nedenle var olan ilişkiniz bozulabilir; dikkatli olmakta fayda var. Antikaya ve tarihsel yerlere merak geliştirebilirsiniz. İçsel motivasyonunuzun hafta sonu azaldığını gözlemleyebilirsiniz. Yüz bölgesinde yaralanmalara dikkat!

Kova Burcu haftalık yorum

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Hayatınızın kontrolünün kimlerin elinde olduğu ile ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz. ‘Toplum içinde bireyselliğimi koruyabiliyor muyum?’ sorusu zihninizi meşgul edebilir. Bu dönem rüyalarınız haberci olabilir. 30 Aralık’ta Merkür, Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve sizlerin inziva evinde gerçekleşecek. Tam bir içsel hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Kaygı duyduğunuz şeyler artabilir. Sizden gizlenen ilişkiler gün yüzüne çıkabilir. Eğer siz bir gizli ilişki içindeyseniz, bu açığa çıkabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Toplum içinde olmak istemeyebilirsiniz. Çocukluk anılarınızla ilgili kendinizi sorgularken bulabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız her şey film şeridi gibi gözünüzün önünden geçebilir.

Balık Burcu

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Haftaya dürtüleriniz ve ihtiyaçlarınız konusunda kendinizi sorgularken başlayabilirsiniz. Ebeveynlerinizin sizi duygusal olarak yeterince beslemediğini düşünebilirsiniz. ‘Hep bir şeyler yapmalısın’ zorunluluğuyla tek başına bırakıldığınız düşüncesi sizleri sarabilir. Bağımlı enerjiler beslediğiniz kişilerden özgürleşme isteğiniz yoğun olabilir. Güçlü ve yetkin kişilerle tanışabilirsiniz ve size yeni kapılar açılabilir. Yeni amaçlar edinmek isteyebilirsiniz. 30 Aralık’taki Merkür’ün Oğlak burcundaki retrosu, eski ve yeni vizyoner sizi karşılaştırmanızı sağlayabilir. Hedeflerinizin yönünü saptıran arkadaş guruplarının içinde olmak istemeyebilirsiniz. Kimler sizlerin ilerlemenizi istiyor, kimler önünüze set kuruyor; bunun ayrımına varacaksınız. Gerçekten arzu duyduğunuz şey nedir? Bunu keşfedebilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]