Yeni Hobiler ile El İşleri, İğne Oyaları ve Dahası

El işleri ile uğraşıyorsanız en çok dikkatinizi çeken şeyler arasında iğne oyaları ve tığ işleri gelir. Kimi tığ işlerini tercih ederken kimileri de iğne oyalarından zevk alıyor.

yeni hobiler el işleri

El işleri üzerine kurulu olan bir web sitesini size tanıtacağız. İçerisinde bayanların ilgisini çekecek konuların bulunduğu yenihobiler.com sitesinde el yapımı bir çok ürünün modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünleri anlatımlı olarak da paylaşıp bayanların örgü öğrenmelerine yardımcı oluyor. Mesela bebeğinize patik yapacaksanız bebek patikleri arasından model beğenebilirsiniz. Bunun dışında bir çok bebek örgüleri yeni hobiler sitesinde yer alıyor.

Sitede iğne oyası modelleri, el işleri, lif modelleri, dekorasyon. çeyizlik ve daha fazlası yer almaktadır. Yani bir bayanı ilgilendiren hemen hemen her şey yer alıyor. Geri dönüşüm projeleri ve kendin yap kategorilerinde çok güzel fikirler yer almaktadır.

Örgüye merakınız varsa ve öğrenmek istiyorsanız bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Örgüye ilk başlayan bayanlar genellikle ya lif örerek başlarlar ya da patik örerek başlarlar. Lif modelleri sayfasında yüzlerce örgü lif örneği ve anlatımlı lif modelleri bulunmaktadır. Beğendiğiniz modelin anlatımını istediğinizde de size o örneğin anlatımını paylaşıyor. Yani örgüyü öğrenmeniz için web sitesi elinden geleni yapıyor. Sitede bulunan el işleri bayanların yapmış olduğu el işleridir. Herhangi bir satış yoktur. Sadece ziyaretçilerine örgüler ve el işi örnekleri sunmak için kurulmuş olan bir web sitesidir.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]