Cuma Postası #4 Etamin Sevgim

Uzun zamandır unutmuştum cuma postası yayınlamayı :) Cuma postası ne mi? Haftasonuna girmeden güzellikleri paylaştığım bir mektup gibi düşünün ;)

Bazen kafamı bile toparlayamıyorum. Freelance (evde) çalşan bir tasarımcıysanız ve sürekli bilgisayar başındaysanız blog yazmak bile iş gibi görünebiliyor. Ben blog yazmayı bir kaçış olarak görüyorum. İşlerden güçlerden beni uzaklaştıran bir hobi.

etamin1

Neyse lafı çok uzattım. Bugün cuma ve güzel şeylerden bahsetmek istiyorum. Önümüzde kocaman bir haftasonu var. Oleey! :)

Kendimi fazla kaptırdım sanırım :) Bu cuma postasının konusu etamin sevgim olsun. Daha önce de etamine başladım demiştim. Ondan sonra da bu panoyu yaptım.

Ben boş duramayanlardanım.. Şimdi bir de kurdele nakışına başladım ki tam evlere şenlik :) Onu da bir ara paylaşırım.

etamin5

Herkesin bir hobisi olmalı.. Boşa harcadığımız zamanlara öyle acıyorum ki. Tv’de tüm gece dizi izlemek bile içimi acıtıyor. Ne yapalım vakit geçmiyor diyoruz. Ama dizi izleyince hemen geçiyor. Bari faydalı şeyler yapalım onunla geçsin zaman… Çenem düştü.. Sizi çerçevemle baş başa bırakayım :)

etamin2etamin3

etamin4
Bu gül deseni biraz el oyaladı ama bitince çok güzel durdu. Şablonu da paylaşayım tam olsun :)

Herkese bol hobili günler!

etamin gül şablon

yazi

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

3 Comments

  1. Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.Kanaviçe işini bende çok severim.Sevgiler

  2. Cok guzel yapmissin canim. Bunarasa bu yorumu aplikasyonundan yaziyorum. Super olmus cok begendim. 😍

  3. […] daha önce bir pano işlemiştim, onun da linkini buraya bırakıyorum. Siz de işlediğiniz güzel şeyleri benimle paylaşırsanız çok […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]