Yataş Bedding Yatak Başlığı Çeşitleriyle Konfor ve Şıklık Bir Arada

Sağlıklı uyku için yeni teknolojiler geliştiren Yataş Bedding, kaliteli bir uykunun ferah, iyi döşenmiş ve konforlu bir yatak odasından geçtiğini biliyor. Göz yormayan, sade ve güçlü tasarımlara sahip yatak başlığı çeşitleri, farklı dokulardaki kumaş çeşitlerini ve pek çok rengi bir araya getiriyor. Kapitone desenlerin dingin havasını baş ucunuza taşıyan Yataş Bedding, sağlıklı bir uyku için yatağınızın her köşesinde konforun tadını çıkartmanızı sağlıyor.

Bazanızı Zarifçe Tamamlayan Ürünler

Bazanızla kusursuz uyum göstermesi için farklı ebat seçenekleri bulunan başlık modelleri, kendi kombinasyonunuzu yapmanıza olanak tanıyor. Tek kişilik yatak başlıkları; 90 x 190, 90 x 200,100 x 200 ve 120 x 200 cm; çift kişilik modeller için 140 x 190, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200 ve 200 x 200 cm boyutlarında bazalarla uyumlu alternatifler ile üretiliyor

Sade ve zarif tasarımları bir araya getiren Yataş Bedding, dekorasyonunuz her ne olursa olsun içinize sinen modele ulaşmanızı sağlıyor. Farklı materyallerden üretilen yatak başlığı modelleri, odanızı renklendirmeniz ve hareketlendirmeniz için de bir fırsat sunuyor.

Zevkiniz Doğrultusunda Kişiselleştirebileceğiniz Modeller

Söz konusu uyku olunca herkesin farklı bir alışkanlığı olduğunun bilincinde olan Yataş Bedding, dekorasyon konusunda sizi sınırlandırmayacak çözümler yaratıyor. Bazanızın; odanızdaki mobilyalar, perde ve halılarınızın rengi ile uyumlu olması için onlarca farklı renk seçeneği sağlıyor. Diğer taraftan farklı özelliklerdeki deri ve kumaşlar arasından seçim yapabilmenizi sağlayarak sizin için en uygun seçeneği sunmayı başarıyor.

Yataş Bedding yatak başlığı modelleri; beyaz, gri, krem rengi, kemik rengi ve bej başta olmak üzere siyah gibi gösterişli renk seçenekleri ile birlikte geliyor. Daha ağır bir görünüm için deri materyal kullanılan çeşitler olduğu gibi yumuşaklığı ile ön plana çıkan akıllı kumaşlardan üretilen modeller de yer alıyor. Kapitone desenlerin ağırlığına yer verdiği modelleri, sade ve düz formlu modeller izliyor. Kare, baklava, oval ve dikdörtgen desenler fazlasıyla beğeniliyor. Dikdörtgen forma sahip olan yatak başlıkları, keskin geçişleri sebebi ile keskin bir görünüm sergiliyor. Oval formlu olanlar ise dekorasyonunuzu yumuşatma konusunda size yardım ediyor.

Yatak odanıza, size ve zevkinize en uygun modeli seçmek için tek ya da çift kişilik yatak başlıkları arasında gezinirken farklı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Deri ve kumaş alternatifleri içinde içinize en çok sinecek döşemeliği bulabilirsiniz. Kusursuz uyku deneyiminizi tamamlayacak yatak başlığı modeline uygun fiyat alternatifleri ile ulaşabilir, konforun en şık haliyle tanışabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]