Yatak Konforunuzu Artırmanın En Rahat Yolu: Hibboux Yastık

Yastık seçiminizi neye göre yapıyorsunuz? Sadece yatağınızı süsleyen bir aksesuar mı almak istersiniz yoksa mükemmel bir uyku deneyimi mi? Gününüzün nasıl geçeceğini büyük oranda gecenizin nasıl geçtiği belirler. Kaliteli bir yastık kullanmak iyi bir uykuya, iyi uyku ise mükemmel bir güne kapı açar. Uyku deneyiminizi zirveye taşımak; çevre, sağlık ve güven konusunda birçok önemli sertifikaya sahip bir ürünü tercih etmek ile mümkün olabilir. Sağlıklı uykunun yaşamınıza getireceği artıların sizin için ne kadar değerli olduğunu bilen Hibboux da uyku grubunda avantajlı ürünler ile ön plana çıkıyor. Tasarladığı ürünlerde sağlığı, rahatlığı ve çevreyi ön planda tutan Hibboux, yastık grubunda da yine tüm bu önemli özellikleri ürünlerinde barındırıyor. 

Yastığınızı Nasıl Alırdınız?

Hibboux, tekstil sektöründe güven nişanı olarak kabul edilen; Oeko_Tex sertifikasını alarak ürün üzerinde zararlı herhangi bir madde bulunmadığını kanıtlamıştır. Mükemmel bir uyku sonrası, kusursuz bir doğada uyanmak en doğal hakkınız.Hibboux tam da bu noktada ürünlerinin üretiminde çevreye duyarlı malzemeleri ön plana çıkarıyor. Ürünlerin yapımında ağaç lifleri ile geri dönüşebilen kumaşlar kullanılmasına önem veriyor. Bunun doğruluğunu da ürünlerin üzerinde bulunan Avrupa Çevre etiketi ile ispatlıyor. Hibboux, yastığın kişiye özel olması gerektiğinin bilincinde olduğundan yetişkinler, çocuk ve bebekler için ayrı olarak hazırlanmış; yün yastık, pamuk yastık, bambu yastık ve çevreci elyaf yastık seçeneklerini her zevke özel sunuyor. Üstelik çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği gösteren bebek yastığı çeşitleri, bebeğinizin hassas cildiyle uyumlu ve bir o kadar sağlıklı.   

Doğru Yastık Seçimi Sağlıklı Uyku Demektir

Yastığınız nasıl olsun: Sert ve yüksek, içindeki yünlerin sürekli yer değiştirdiği, bölgesel alçalıp yükselen? Tüm bunlar kulağa rahatsız edici geliyor değil mi? Bunların hiçbirinin size kaliteli bir uyku getirmeyeceğinin farkındasınızdır. Bu konuda seçiminizi yaparken sizi yansıtan özellikleri, sağlık sorunlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Alerjiniz var mı? Cevabınız evet ise yün yerine pamuk, bambu ya da çevreci elyaf olanlar ile uyumak sağlığınızı daha olumlu etkileyecektir. Yine nefes darlığı gibi problemleriniz varsa çökmüş, basık bir yastık yerine daha dolgun durumda olanları kullanarak başınızın yukarıda kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Seçiminizi yaparken ürünün içinde aşırı boşluk olmamasına, çok yüksek veya çok alçakta durmamasına, omuz hizanıza elverişli olmasına dikkat etmelisiniz. Doğru seçimi yapmanız uyku sorunu yaşama riskini en aza indirecektir. Bu doğrultuda Hibboux yastık grubunda kişiye özel farklı alternatifler sunarak, uykunuzu bozabilecek olumsuzlukları da bertaraf etmektedir. Wollmark yün dokusuna sahip Hibboux ürünleri soğuk havada sıcak, sıcak havada soğuk kalmayı başardığından uykunuzu dış etkenlerin de bozma riskini azaltacaktır. Böylece özlediğiniz kesintisiz uyku deneyimi için tüm engelleri kaldırmış olacaksınız.

Yatak Odası Dekorasyonunda Göz Alıcı Dokunuşlar

Peki konforlu bir uyku vadeden yastıkları yatak odası dekorasyonunuzda nasıl kullanmalısınız? Yatağınız küçük ise daha da küçük görülmemesi adına zarif bir iki tane seçilerek yatağa paralel konulabilir. Mevsime uygun nevresim takımınızı daha göz alıcı yapacak içi dolu olanlar bu aşamada yardımınıza yetişecektir. Yatağınız büyük ve gösterişli gözüksün istiyorsanız; farklı boyutlarda ve özelliktekileri yatak örtünüze uygun kılıf ile kaplayıp gösterişli bir hava katabilirsiniz. Yastık sadece kişisel rahatınızı sağlamaz. Aynı zamanda yatak odanızda yapacağınız dekor etkinliklerde de avantaj sağlar. Örneğin; nevresiminize, perdelerinize, duvar boyanıza ve mevsime uygun yastık kılıfları ile odanızın şıklığını tamamlayabilirsiniz. Bu ufacık dokunuşlar ile yatak odanıza bohem, retro, klasik ya da çağdaş bir hava katabilirsiniz. Kesintisiz bir gece geçirmek, gününüzün verimli geçmesi, yataktan güler yüzle uyanmak sizin için önemliyse, Hibboux yastık çeşitlerini hemen inceleyebilir, 30 gecelik deneme ve iade garantisi olan ürünler ile vazgeçilmez uykuya ilk adımı atabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]