Sonbahar’da Okunacak Kitaplar

Madem Sonbahar‘la başladık, Sonbahar listeleri ile devam edelim :)

kitaplar1

Sonbaharın gelmesine sevinmemin bir nedeni de artık havaların soğuyacak olması ve evde daha çok vakit geçirmek :) Her ne kadar okuma listemin gerisinde olsam da 2015 bitmeden bunu telafi etmek istiyorum..

Bu listede benim daha önce okuduğum ve okumadıklarım da var, Sonbahar’daki ruh halimize iyi gider düşündüm ;) Okumadıklarımı okuyup ayrıca yorumlayacağım :) Bu da bana ödev olsun ;)

1- Mucizeler Dükkanına dönüş /Debbie Macomber

Sonbahar benim için bir geri dönüş vakti gibi.. Dışarıdan eve dönüş, tatilden eve dönüş.. İç dünyama dönüş. Bu dönüşler içinde Muziceler dükkanına dönüş de iyi gelecek bana eminim :) (Kitabı daha almadım, görseli yok o yüzden:)) )

2- Son Kamelya / Sarah Jio

Bu kitabı bir süre önce okumuştum. Kesinlikle Sonbahar’a çok yakışacak bir kitap olduğunu düşünüyorum. Gidişatı bundan önceki Sarah Jio kitaplarına benzese de hikaye biraz farklı ;)

IMG_5252

3- Yıldız Tozu / Priscille Sibley

Bu kitabı Seyhan’ın zoruyla almıştım :) Çok seveceğimi söyledi, ama ben daha okumaya başlamadım. Konusu ilgimi çekti, okuyunca yorum yapayım.

IMG_5254

4- Kır Çiçeği Tepesi / Kimberley Freeman

Uzun zamandır okumak istediğim bir kitap. Arkadaya yayınlarının kapaklarına bayılıyorum. Bu kitap ilkbahara yakışırdı belki ama, ben şimdi okumazsam çatlarım :)

IMG_5253

5- Gece ile Şafak / Fatma Erdek

Daha önce Fatma Erdek’in Kara Kış Beyaz Düş kitabını okumuş ve yorumlamıştım hatırlarsanız. Üslubunu çok beğenmiştim. Kitabın içine sokmuştu beni gerçekten. Bu kitapta da öyle olmasını umuyorum..

IMG_5255

6- Leydi Susan / Jane Austen

Sonbahar’a bir Jane Austen kitabı gider ama değil mi? Filmlerini öneriyorum da kitabını neden önermeyeyim?.. Bu da okunacaklar listeme aldığım kitaplardan..

IMG_5257

Bunlar benim Sonbahar ruh halime uygun okuma listem :) Okudukça yorumlayacağım..

(Bu arada kitap sponsorum Seyhan‘a da buradan sevgilerimi yolluyorum! :) )

Peki siz Sonbahar’a hangi kitapları yakıştırıyorsunuz?

yazi

 

4 thoughts on “Sonbahar’da Okunacak Kitaplar

  1. {gözlerini kapatan maymun }
    sonbahar benim kitap okuyamayacağım [en azından ders kitaplarından başka] bir mevsim, yine de seviyorum.
    benim yerime de oku şahikoşum ^^

  2. birgulunlezzetleri, ikinci bir kitaba başlayın Birgül hanım, sıkılınca diğer kitaba dönersiniz ;)

    Syhn, okuyacağım Seyhanıım :)

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sonbahar’ı Hissetiren 10 Neden!

En sevdiğim mevsim gelmiş de ben onun hakkında yazmadan durabilir miyim? Sosyal medyada gördüğüm kadarıyla herkesin en sevdiği mevsim sonbahar!...

Kapat