Selva bizimusulmakarna.com Lansmanı

bizimusulmakarna_logo

Bugün sevgili Devletşah‘ın davetlisi olarak bizimusulmakarna.com sitesinin lansman toplantısındaydım. Toplantı Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşti. Mekan olarak çok güzel bir yerdi. Benim de İstanbul’un en sevdiğim semtlerinden biri olan Emirgan’a gitmem için gün doğmuştu. Tabii bir de makarna delisi olduğumu düşünürsek, ki her öğün makarna yiyebilirim. Beni tanıyanlar bilirler ne kadar makarna canavarı olduğumu. Özellikle eşim haftada neredeyse her gün makarna yemek zorunda kalır benim yüzümden. Dayımın pişirdiği makarnalara da ayrıca bayılırım.

Konu makarna olunca sabah saatlerindeki lansmana yetişebilmek için güneş doğmadan kalktım desem yalan olmaz. Kolay mı Beylikdüzü’nden kalkıp Emirgan’a gitmek. Neyse ki tam vaktinde yetiştim. Kapıda Gül Fatma Koz ve Elifile ile karşılaşınca da pek keyifli geçti lansman.

Peki nedir bizimusulmakarna.com?

Selva makarnanın yeni yüzü olan Devletşah’ın videolu tarif sitesi. Ramazan ayında çekimlerine beni de davet etmişti. Birlikte güzel bir makarna salatası yapmıştık. Daha yayınlanmadı o video yayınlanında burada da duyuracağım zaten.

Sitede Selva ürünleri ile yapılan bir birinden güzel tarifler bulunuyor. Tarifler videolu olunca anlaması da  pek kolay oluyor, hepsi çok güzel ve denenebilir tarifler.

cikolatali_telsehriye
(fotoğrafların kalitesi için üzgünüm, fotoğraf makinemi evde unuttuğum için iphone ile çekildiler..)

Biz bugün lansmanda o sitede yapılan tariflerden 25’inin tadına baktık. Hepsi nefisti. Özellikle şu videodaki “tel şehriyeli çikolata” tarifine bayıldım. Çıtır çıtır, kıtır kıtır olağan üstü bir lezzet.

Lansmanda blogcular ve basın mensupları bir aradaydı. Biz blogcular olarak basının ilgisini çekmiştik. Sürekli bloglar hakkında sorular sordular bize. Hatta bir ara “sizi de böyle lansmanlara davet ediyorlar mı?” diye bir hayret sorusu da aldım. Evet davet ediliyoruz, hele lansmanın sahibi blogcu bir arkadaşımız ise daha bir güzel oluyor.

Devletşah bizimusulmakarna.com sitesini tanıtırken çekimlerde yaşadığı komik olaylardan da bahsetti. Yorucu ama bir o kadar da güzel geçen günler olmuş. Ben sadece 1 gününe şahit olabildim. Ne ünlüler, ne blogcular gelmiş geçmiş o mutfaktan.

yemek

Selva’nın Pazarlama Yöneticisi, neden bu marka için Devletşah’ı seçtiklerini anlattığında blogc olmanın haklı gururunu yaşadım. Çünkü Selva’nın reklam kampanyası sırf internet, bloglar ve ağızdan ağıza pazarlama (yani womm) üzerine kurulmuştu. Geri dönüşlerini de çok hızlı bir şekilde almışlardı tabii. Selva’yı kutluyoruz bu başarısından dolayı. Devletşah interaktif medyadan geleneksel medyaya transfer oldu gibi espiriler de döndü arada. Tabii ki de artık sadece biz değil internete girmeyen anneannelerimiz de tanıyor onu. Büyük bir başarı..

Kısacası çok keyifli bir gündü benim için. Devletşah’ a bir kez daha teşekkür ediyorum daveti ve  o güzel makarnaların tadına bakabilmemizi sağladığı için.

bizimusulmakarna_min1 bizimusulmakarna_min2

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

4 Comments

  1. ahh ahhh gelemedim ahhh cok dertliyim. hep aklımdaydı Devletşahcım harika iş başardı. Eminim keyifli bir gün oldu.

  2. admin says:

    keşke gelebilseydin canım, ama üzülme daha çok lansmanlar yapar bu Devletşah :)

  3. Cüneyt says:

    Yaşasın benim makarnalarım da ünlü oldu.:)))Bize gelince yine yapacagım

  4. […] yapıldığı mekan çok güzeldi. Daha önce de Selva makarna lansmanı için gitmiştim oraya. Ama o zaman kıştı ve manzaranın tadını çıkaramamıştım. Dün hava […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]