Neler Yapıyorum?

Blogculukta adettendir, ne yaptığın yazılır illa. Tatile giderken haber verenler bile var. Kaç gün yazamayacaklarını söylerler. Ben öyle değilimdir. Buraya canım isterse yazarım istemezsem 1 yıl yazmam. Kimse hesap sormaz bana. Belki o blog yazarları okuyucularına karşı sorumlu hissediyorlar kendilerini. O yüzden bir yere giderken bile okuyucudan izin alıyorlar. Benim okuyucum bana öyle hesap sormaz.

Bu aralar ben de modaya uyup neden bloguma yazmadığımı yazıp tarihe not düşeyim dedim.

cizmeli1

Benim bu blogtan hariç bir kaç blogum daha var sevgili günlük. Bunlardan birisi çizimlerimi koyduğum Çizmeli blogum. Orada karakter çizimleri ve anlık çizimlerimi paylaşıyorum. Arada kafama esince yaptığım çizimlerimi orada yayınlıyorum. Ona vakit ayırınca sana vakit kalmıyor haliyle..

gezentigil

Benim bir de eşimle birlikte gezdiğimiz yerleri yazdığımı Gezentigiller blogumuz var. Eşimle birlikte gezdiğimiz yerleri yazıyoruz. Bir de flickr grubumuz var. Oraya da isteyen gezdiği yerlerin fotoğraflarını yükleyebiliyor. Biz gezmeyi sevdiğimiz kadar değişik yerlerin fotoğraflarını görmeyi de çok seviyoruz. Flickr grubumuz: http://www.flickr.com/groups/gezentigiller/

Bir de Aceminin iPhone Rehberi var tabii. Onu daha önce duyurmuştum biliyorsun.

Diğer bir servisim de zaten bu sitede sağ tarafta görünen benim anlık güncellemeler yaptığım micro blogun olan Twitter sayfam http://twitter.com/sahika orada cikcikliyorum bazen.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]