Nerelerdeyim ve Ailemize Katılan 2 Minik Üye

Çok uzun zaman oldu şöyle blogumun başına geçip yazı yazmayalı.

Tam 1 yıl oldu. Öncesinde riskli geçen hamileliğim, sonrasında da ikiz bebek bakımının zorluğu beni blogumdan ayrı bıraktı :)

Evet ben ikiz bebek annesi oldum.. Oğullarımızın ismi Ömer ve Faruk. Yazarken bile hala garip geliyor. Bana muhtaç iki can var.. İkiz bebek bakımına sonra değineyim. Ama şunu söylemeliyim ki, ikiz annesi olmak hem çok zor hem de çok güzel..

Instagram’da bol bol iç döküyorum, ama buraya gelip yazamadım. Çünkü vaktim yok :) Bu yazıyı yazarken bile Ömer uyanmış bana bakıyor, Faruk uyuyor..

Çok şükür onları bize verene.. Onları çok bekledik.. Dualarla yollarını gözledik, şimdi söylenmek olmaz..

Biz çok uzun zamandır (11 sene dile kolay).. Anne ve baba olmak için bekledik. Çok şükür geçen sene bu zamanlar başlayan maceramız 2017’nin 13 Ekim’in de bizi anne ve baba yaptı.. Zorlu ve uzun süreçlerden geçtik. Hikayemi uzun uzun anlatmak istiyorum ama şimdilik buna vaktim yok.

Hamileliğe hazırlık sürecim, tüp bebek serüvenim, ikiz bebek hazırlığı ve hamileliği, ikiz bebeklerin ihtiyaçları gibi başlıklar belirledim kafamda. Çok yazasım var, ancak vaktim yok.

Rabbim isteyen, dileyen herkese bu mutluluğu tattırsın inşallah. Biz çok bekledik, inşallah kimseyi bekletmesin bu yollarda.. Hemencecik anne olmalarını nasip etsin.

Şimdilik bu kadar. Daha güzel fotoğraflarla geri döneceğim ;)

(yazıyı saatler sonra bitirdim, şimdi ikisi de uyanık :D )

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

9 Comments

 1. Emine says:

  Dahada uzun olsaydi sewerek okucaktim😊

 2. Okurken gözlerimin içi parlıyor, tüylerim ürperiyor. Şükürler olsun, şükürler olsun. Ben de onların dua teyzesiyim, az mı gözyaşları ile yalvardım Rabbime..
  Nice güzel, sağlıklı, hayırlı yıllarını göresiniz inşallah. Biz de okuyalım, şahit olalım o güzel günlere.
  İyi ki doğdunuz Ömer ve Faruk!

 3. Maşallah barekallah. Allah Salih’lerden eylesin İnşaAllah evlatlarınızı. Rabbim isteyen herkese de nasip etsin. Diğer yazılarını da büyük bir merakla bekliyorum :))

 4. Aysun says:

  Mutluluğun daim olsun canım beni

 5. Sahika says:

  Eminecim daha uzun yazmak isterdim ama malesef vakit :) inşallah uzunları da gelecek..

 6. Sahika says:

  Ah papatya teyzemiz, bizi en çok sen anlarsın:) Allah razı olsun, o duaların bereketi ile aramızdalar çok şükür.. biz de dua ediyoruz papatya teyzemiz güzel bir yuva kursun bize oyun arkadaşları getirsin diye :)

 7. Sahika says:

  seyyahcım teşekkür ederim, amiin.

 8. Sahika says:

  teşekkür ederim Aysuncum :)

 9. Allah hayırlı ömür versin bebeklerinize ne güzel ne içten yazmışsınız😊

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]