En Sevilen Oyalar

Giyimin gözdesi olan oyalar oldukça güzel görüntüler sunmaktadır. Bir o kadar yapılması zor olduğu kadar güzelliği de şahanedir. Yapımı zordur ama yapmaya değer. Bir çok çeşidi ve modelleri bulunmaktadır. En popüler oya olan iğne oyaları çoğu kişi tarafından beğenilmektedir. Bu oya türüne ait modelleri çok sayıda sitede görebilirsiniz. Örgüvakti sitesinde de bu oya ile ilgili çok sayıda resimler ve videolar bulunmaktadır. Burada sizler için en harika ve güzel iğne oyaları sunulmaktadır.

En beğenilen yazma oya örnekleri, en yeni oya modelleri bu sitede sunulmaktadır. Ayrıca oya işine başlayacaklar için bu site oldukça yardımcı olacaktır. www.orguvakti.com adresi yeni başlayanlar için oya videoları sunmaktadır. Burada örgü oya ve örneklerine bakarak sizde evinizde bu oya türlerini yapabilirsiniz. Yeni evlenecekler içinde içerik bulunduran bu site ile çeyizlik oya türlerine ulaşabilirsiniz. Tülbent, karanfil gibi iğne oyaları videoları ile sizde kolaylıkla bu örneklere bakabilir evinizde yapabilirsiniz. Tek renk kolay iğne, rengarenk sıralı iğne, güzel sıralı iğne gibi daha bir çok iğne oyası modellerine bu siteden bakabilirsiniz.

En Güzel Bebek Yelekleri

Evinizin neşe kaynağı bebekler için bebek yelekleri oldukça önemlidir. Orguvakti sitesi bir çok oya modelleri ile ilgili içerik yayınladığı gibi bebek yeleği ile ilgili bir çok yazı ve videolar paylaşmaktadır. Bu sitedeki videolar ile yeni anneler bebeklerine yelek örebilecekler. Bebek yeleğini nasıl öreceğiniz hakkında pek bir bilginiz yoksa buradaki içerikleri takip ederek rahatlıkla bebeğinize güzel yelekler örebilirsiniz. www.orguvakti.com adresinde işinize yarayacak bir çok bilgi de sunulmaktadır. Buradaki içerikleri takip ederek yeni şeyler öğrenebilirsiniz. İlk önce örmeyle ilgili videolar izleyebilir ve örme işlemine başlayabilir daha sonra da diğer örneklere bakarak farklı farklı yelekler örebilirsiniz.

Örgüvakti sitesinde bebeklerin büyüklüğüne göre yelek model örnekleri bulabilirsiniz. En güzel bebek yelekleri burada sizlere sunulmaktadır. Buradan en güzel bebek yeleği koleksiyonuna bakarak bebeğinize güzel yelekler örmeye başlayabilirsiniz. Dikişsiz bebek yelek yapımı, tığ işi bebek yelek yapımı gibi videoları izleyerek sizde kolay bir şekilde yelek örebilirsiniz. Bebek yelekleri örüyor olabilirsiniz ama daha çok model öğrenerek yeni yelekler örmek istemez misiniz? Orguvakti sitesi de sizler için bir çok bebek yeleği modeli bulunmaktadır. Bu içerikleri takip ederek daha fazla model öğrenmiş olacaksınız.

Eşsiz Tığ Oyaları

Geçmişten günümüze devam eden oya işlemeciliği genç kızların çeyizlerinde bulunabilecek oya modellerini sizler için derleyerek orguvakti sitesinde sunulmaktadır. www.orguvakti.com adresinde bir çok işleme ile ilgili video ve modellerin fotoğrafları bulunmaktadır. En güzel tığ oyaları modellerine bakarak sizde bu modellerden evde yapabilirsiniz. Yazma kenarlarına örülen tığ oya modellerini bu siteden görebilirsiniz. Eğer daha önceden bu işlerle uğraşmadıysanız sizler için derlenen videolarla sizde evinizde yazmanızın etrafına oyalar işleyebilirsiniz. Amacımız sizlerin oya işlemeciliğinde daha fazla modeller görmeniz. Bu modelleri görerek zevkinize uygun dantelleri işleyebilirsiniz. 

Ülkemiz genelinde bir çok şehirde oya işlemeciliği sürmektedir. Eskiden daha çok görülen oya işlemeciliği günümüzde azaldı. Bunun nedenlerinden birisi de kadınların oya işlemesini bilmemesidir. Bizde oya işlemeciliğini arttırmak ve öğretmek amacı ile bir çok oya işleme videosunu orguvakti sitesinde sizlere sunduk. Sizlere tığ oyaları modellerinin resimlerini de sunuyoruz. Ayrıca daha bir çok video ve içerikle işlemecilikte bildiklerinize yeni şeyler eklemenize yardımcı oluyoruz. Oya yapmayı biliyor olabilirsiniz ancak çok fazla model bilmiyor musunuz? O zaman sitemizi takip ederek daha fazla model öğrenebilir ve istediğiniz modeli kendiniz işleyebilirsiniz. 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]