Haftalık Burç Yorumları 10 Temmuz – 16 Temmuz

Temmuz ayının 2. haftasına girdik. Burçlar dünyasında bizi bu hafta neler bekliyor bakalım. Yükselen ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç haftalık yorum

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Dopdolu hareketli bir haftaya hazır mısınız? İstediğiniz şey ne ise onu almak için mücadeleden çekinmeyeceğiniz, hayatı gelişine yaşayacağınız, aynı zamanda gündelik işlerinizde hızlı, pratik çözümlerle yolunuza devam edeceğiniz etkiler gündeminizde olacak. Mars’ın burç geçişi ile günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken dikkatli, planlı ve hızlı hareket edeceksiniz. Eğer patili bir aile üyeniz varsa, bakımı ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi ile yaratıcılığınızın arttığı, kur yaptığınız, size mutluluk veren şeylere yöneleceğiniz bir süreç içerisinde olabilirsiniz. Konuşmalarınızla kişileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Boğa Burcu haftalık yorum

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Hafta başında sinirli ve öfkeli bir tavır içerisinde olabilirsiniz. Mücadele yeteneğinizi kaybetmişlik hissi sizi yorabilir. Hafta ortası güveninizin yerine geldiği, hayata daha ılımlı baktığınız bir süreç olacak. Mars’ın burç geçişi ile bu dönem maddi kaynaklarınızı artıracak yeni hobiler keşfedebilir ve bu yönde girişimde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa aşırı hareketli davranışları sizleri yorabilir, bu nedenle enerjilerini sarf edecekleri bir şeyle meşgul olmalarını sağlayabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi ile aile içinde sözlerinizin daha fazla dikkate alınmasını isteyebilir, yaratıcı fikirlerle evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Konuşurken aşırı güvenden kaynaklı yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz, dikkat!

İkizler Burcu

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Haftaya başlarken kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak size iyi gelebilir ve kendinizi dinleyerek içsel maneviyatınızı besleyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı koruma altına alma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu nedenle bütçenizi gözden geçirerek tasarruf yapmanız gerebilir. Mars’ın burç geçişiyle, ev ve ailenizi dış tehlikelerden korumak için organizasyon becerilerinize güvenmenizi sağlayabilir. Bu, güçlü bir bağımsızlık hissi uyandırabilir ve kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayabilir. Merkür’ün burç geçişi, yaratıcılığınızı ifade etme konusunda size yardımcı olabilir ve iletişim kurduğunuz kişileri kolaylıkla ikna edebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için fırsatlar yaratabilir ve diğer insanlarla daha iyi anlaşabileceğiniz bir döneme girebilirsiniz.

Yengeç Burcu haftalık yorum

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Odak noktanız ne ise onu geliştireceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Sosyal çevrenizdeki kişilerle daha yakın ilişkiler kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu kişilerin düşüncelerinden beslenerek bakış açınızı genişletebilirsiniz. Mars’ın burç geçişiyle yazılı ve sözlü ifade becerilerinizi geliştirmeniz için fırsatlar elde edebilirsiniz. Öğrenmek için organize olup kararlı adımlar atarken, kararsızlıklara dikkat etmeniz önemli. Merkür’ün burç geçişi, yaratıcı fikirlerle dolup taşmanıza neden olabilir. Bu dönemde mal varlığı konularıyla ilgili olarak becerilerinizi ve yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Aslan Burcu haftalık yorum

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Kullandığınız sözcüklerin büyüsü ile herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Gelecek planlarınızla alakalı birtakım girişimlerde bulunmanız muhtemel. Hafta ortasında hedeflerinize odaklanıp bu doğrultuda hareket edeceksiniz. Hafta sonu kendinizi evinizde inzivaya çekmek isteyebilirsiniz. Mars’ın burç geçişi ile maddi kaynaklarınız konusunda ihtiyatlı davranacaksınız ve ustaca hamlelerle kazancınızı artırabilirsiniz. Hızlı para girişleri olduğu gibi çıkışların da olacağı bir süreç sizleri bekliyor. Merkür’ün sizin burcunuza geçişi ile motivasyonunuzu artıracak birçok alanda yeni fikirleri ortaya koyabilirsiniz. Yaratıcılığınız ön planda olacak. Fikirlerinizi sunarken başkalarının da hayatınıza katkı sağlayacağını unutmamalısınız.

Başak Burcu haftalık yorum

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Emek, efor ve zaman yönetimini iyi kullanacağınız bir haftaya giriş yapmaktasınız. Mars’ın sizin burcunuza geçişi ile birçok alanda ilerlemek isteyeceksiniz. Planlarınızı hayata geçirirken en ince ayrıntısına kadar düşünüp ona göre hareket edeceksiniz. Kilo vermek isteyenler için güzel bir dönem. Başarı elde etmeye çalışırken karşınıza çıkacak sorunlarla ilgili çatışmalardan, motivasyonunuzu kaçıracak olaylardan kaçınmaya dikkat etmelisiniz. Merkür’ün burç geçişi ile çocukluk döneminden kalma birtakım anılar gün yüzüne çıkabilir. Özellikle o dönem sözlerinizin, kendinizin yok sayılması gibi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Haftaya başlarken hayatınızda olan kişilerin ihtiyaçlarına göre hareket edebilirsiniz. Yapacağınız aktivitelerle hayatınızdaki kişilerle bağınızı güçlendirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz her konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Mars’ın burç geçişiyle birlikte içsel öfkeniz artabilir. Ani öfke patlamaları söz konusu olabilir. Takıntılarınız artabilir, fiziksel enerjinizin çekildiğini hissedebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle sosyal çevrenizle birlikte organizasyonlar düzenleyerek insanların birbirleri ile kaynaşmasına ve iletişim kurmasına vesile olabilirsiniz. Bu sayede aynı düşünceleri paylaştığınız insanlarla iletişim içinde olmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Haftaya başlarken günlük işlerinizi hızlı bir şeklide halledebilirsiniz. Baş ağrıları ile boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle bilgisayar ve telefon ekranlarından biraz uzaklaşmakta fayda var. Hafta ortasında ikili ilişkiler, sığındığınız liman haline gelebilir. Güven duygunuzu tazeleyebilirsiniz, insanlarla aranızdaki bağ artabilir. Mars’ın burç geçişiyle sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmeniz gerekebilir, ancak arkadaşlarınızın desteğiyle başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle ustalaştığınız konularda yaratıcı fikirlerinizle göz doldurabilirsiniz. Kendinize fayda sağlayacak adımlar atarak işlerinizi kolaylaştırabilir ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte, sizden yaşça büyük kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Çok fazla ‘ben bilirim’ davranışından kaçınmaya, etrafınızı dinlemeye önem vermelisiniz.

Yay Burcu

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Hafta başında sizi mutlu edecek şeylerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Sevgilinizin, varsa çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelebilirsiniz. Günlük rutinlerinizde maneviyatınızı besleyecek çalışmalara yer verme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu çalışmaları yaparken kendinizi daha huzurlu hissedebilir ve ruhsal olarak da rahatlayabilirsiniz. Mars’ın burç geçişi ile hareketli bir süreç sizleri bekliyor. Toplumun sizden beklentilerini karşılamak için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde hedeflediğiniz konularda planlı programlı hareket edeceksiniz, aksilik çıkması takdirde öfkelenebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi ile kendi iç dünyanızda yolculuk yapabilirisiniz. Bu süreçte edineceğiniz bilgi size rehberlik edebilir. Adli makamlarda işleriniz varsa bu süreçte halledebilirsiniz.

Oğlak Burcu

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Pazartesi gününe ailenizin ve evinizin ihtiyaçlarını düşünerek başlayabilirsiniz. Bu konuda sorumluluklarınız artabilir. Aile büyüklerinizin hafta ortasında farklı düşüncelerini dinlediğiniz takdirde, sizi hayatta ileriye taşıyacak fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bu süreçte karşınızdaki kişileri iyi anlamak adına iletişim kurarken dikkatli dinlemeli ve sabırlı olmalısınız. Mars’ın burç geçişiyle, düşündüklerinizi ve inandıklarınızı cesurca dile getirmek, uzun vadeli hedefler belirlemenize yardımcı olabilir. Merkür’ün burç geçişi ise sorgulayıcı bir zihinle düşüncelerinizi ifade etmeniz için bir fırsat sunabilir. Bu dönemde, yaratıcı bir şekilde düşüncelerinizi ifade edebilir, oluşacak düşünce çatışmalarından kurtulabilirsiniz.

Kova Burcu haftalık yorum

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

İletişime dikkat! Çevrenizdeki kişilerle iletişim kurarken öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Dinlemeden, birden fevri çıkışlarınız kişilerin incinmelerine yol açabilir. Boş zamanlarınızda yeni bilgiler edinmek veya merak ettiğiniz hobiler hakkında araştırma yapmak, zihninizi aktif tutarak kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Evcil hayvanlarla daha duygusal bir bağ kurmak, sizi mutlu edebilir ve birbirinize iyi gelebilirsiniz. Mars’ın burç geçişi, daha hızlı organize olmanızı ve risk alacağınız bir süreci anlatıyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için planlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi, karşınıza aldığınız insanları yeniden keşfetmeniz için bir fırsat sunar. Bu süreçte, yaratıcı organizasyonlar yaparak insanları bir araya getirebilirsiniz. İkili ilişkilerde abartılı söylemlere dikkat!

Balık Burcu

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Bu hafta, finansal konular ve kaynaklarınızla ilgili risk almak için cesaretli adımlar atabilirsiniz. Kendinizi daha geleneksel yöntemlere bağlı hissetseniz de, yeni medya ile ilgili konulara da ilgi duyabilirsiniz. Kendi sınırlarınızı aşmak ve hedeflerinize ulaşmak adına aile içinde sahip olduğunuz farklı fikirleri savunmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Mars’ın burç geçişi ile, eşinizle veya ortağınızla açık ve net bir iletişim kurarak, ilişkinizi daha canlı bir hale getirebilirsiniz. İkili ilişkilerde öfke patlamalarına dikkat! Merkür’ün burç geçişi ile, sorumluluklarınızı üstlenmek için yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Net kararlar alarak, işlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]