Haftalık burç yorumları 2 Ocak – 8 Ocak 2023

Yeni yılda burçları neler bekliyor? Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın!

Koç haftalık yorum

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sosyalleştiğiniz her alanda uyumu hissetmek isteyeceksiniz. Sosyal ortamlarda sevgi alıp verme konusunda şanslı bir süreç sizi bekliyor. İletişimde sizlerle aynı düşünen kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Çevreniz genişleyebilir. ‘Ruhumda bitmeyen savaş nedir?’ sorusunun cevabını bu hafta bulabilirsiniz. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek; sizlerin ev, yuva, ata, kökler evinde olacak. Aile bağları ile kopamadığınız bilinçaltı derinliklerinde ne varsa bu konuda sizi yapılandırabilir. Ev içinde tartışmalara ve ani kopuşlara dikkat etmenizde fayda var. İletişimde yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz.

Boğa Burcu haftalık yorum

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Toplum içinde nasıl göründüğünüze daha çok önem verebilirsiniz. Aynı zamanda sizlerle aynı konumdaki biriyle uyumu yakalayabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Patronlarınızın takdirini kazanabilirsiniz. Kadınların kıskançlığına maruz kalabilirsiniz. İçsel olarak uzun zamandır cesaret edemediğiniz konular varsa, tekrar sizleri düşünmeye zorlayabilir. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, zihinsel gerginlikler yaşatabilir. Kardeşlerinizle ilgili gündemler ortaya çıkabilir. Özellikle sizden saklanan bir olay gün yüzüne çıkabilir. Çocukluk döneminizde yaşadığınız bir olayın psikolojik çözümünü bulabilirsiniz.

İkizler Burcu

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Farklı kültürlere olan ilginiz aratabilir. Yabancı kültürdeki insanlarla bir araya gelebilir, bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Akademik kariyer yapıyorsanız eğer, grup toplantılarında sözcü olarak kendinizi gösterebilirsiniz. Dini yerlere ziyaretler gerçekleştirebilir ve bir öğretiye ilgi durabilirsiniz. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, alma verme dengesi konusunda karar almanızı sağlayabilir. Bu konuda sorgulamalar yapabilirsiniz. Size değer verenlerle vermeyenlerin ayrımına varacaksınız. Maddi kazancınız bir süredir iyi gitmiyorsa, neden olan sorun gün yüzüne çıkabilir. 

Yengeç Burcu haftalık yorum

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

‘İnsan isterse neler yapabilir?’ sorusu gündeminizde olabilir. Sevdiğiniz kişilerin size ayırdıkları zamanı sorgulayabilirsiniz. Koşulsuzca sevgi ve yardım duygunuzun suistimal edildiği düşüncesi içerisinde olabilirsiniz. Diğer yandan eşin ya da başkalarının maddi kaynakları, miras konusunda şanslı etkiler sizi bekliyor. Borçlarınızı yapılandıracağınız bir süreç olabilir. 7 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay, evliliğinizi sorgulatabilir. Bitmeyen, sürüncemeli bir ilişkiniz varsa sonuçlanabilir. Bu Dolunay’da sizi kimse susturamayabilir. Küsmek yerine eyleme geçeceksiniz.

Aslan Burcu haftalık yorum

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Karşınıza çıkan fırsatları kaçırmayacaksınız. Eğer yurt dışı bağlantılı bir iş yapıyorsanız, bu süreçte yeni kapılar açılabilir. Sadece Merkür retro seyrini unutmadan girişimde bulunmanızda fayda var. Uzun süredir işsizseniz, uluslararası bir firmada iş fırsatı bulabilirsiniz. Sıla özlemi çekebilirsiniz. İnziva evinizde 7 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Kim dost görünen düşmanmış, bunu deneyimleyebilirsiniz. Diğer yandan duygusal ihtiyaçlarınızı size sorgulatabilir. Uzun zamandır yalnız iseniz, bu süreçte hayatınıza birini almak isteyeceksiniz. Bir beraberliğiniz var ise evliliğe adım atmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu haftalık yorum

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgide hesaplaşmaların sonlandığı bir hafta olacak. Sevgisini tekrar kazanmak istediğiniz birileri varsa, sizler için şanslı bir dönem olabilir. Çocuklarınızla ilgili bir konu tekrar gündeme gelebilir ve anlayışınızla sorunların üstesinden gelebilirsiniz. İş ve çalışma koşullarınıza uyum ve ahengin artacağı bir süreç. Çalışma masanızı tekrar dizayn etmek, modern sanat anlayışını yansıtan objeler koymak isteyebilirsiniz. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bazı arkadaşlıklarınızı sonlandırabilirsiniz. Umut ettiğiniz konuları daha gerçekçi bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgi alma verme konusunda şanslı etkiler devrede. Aşk kapınızı bu dönem çalabilir. Sosyalleşmeyi seven sizler için eğlence ve neşeyi hayatınıza katabilirsiniz. Çocuklarla ilgili gündeminiz artabilir. Aileniz genişleyebilir. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay etkisi ile aile içinde yanlış anlaşmaların ortasında kalabilirsiniz. Yaşam hedefleriniz konusunda farklı yolları denemek isteyebilirsiniz. Sosyal statünüzün değiştiği, başka bir yöne evrildiği bir süreç olabilir. Anne soyu ile ilgili gündeminiz oluşabilir. Eğer aile şirketiniz varsa, ayrılıp kendi yolunuza gitmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu
Akrep Burcu

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevdiklerinizin sevgisini derinden hissedeceksiniz. Sizler duygularınızı derin yaşayan bir burçsunuz. Özellikle sevdikleriniz konusunda çok hassassınız. Uzun zamandır hissedemediğiniz aile büyüklerinizin desteğini bu süreçte görebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek, modern çağa uygun dizayn etmek isteyebilirsiniz. Günlük yaptığınız tüm işlerinizde artış olabilir. Hızlı olmak zorunda kalabilirsiniz. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, geçmişte yarım bıraktığınız bir öğrenimle ilgili fırsat yakalamanıza olanak sağlayabilir. Yolculuk yaparken, uzun süredir görmediğiniz çocukluk arkadaşlarınızla tesadüfen karşılaşabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilgili sizden gizlenen bir olay ortaya çıkabilir.

Yay Burcu

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

İletişimde sevgi dilinin hakim olduğu bir dönem. En yakın arkadaşınız birden sevgiliniz olabilir. Bu dönem filörtöz bir tavır takınabilirsiniz. Umut ve neşeniz artabilir. İnsanları ikna etmek sizler için bu süreçte zor olmayacaktır. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda yaşanacak Dolunay, maddi manevi değerleriniz konusunda sizleri yapılandırmaya sürükleyebilir. Kazançlarınız konusu, önemli hale gelebilir. Beslenme bozukluğu ile ilgili gündemler gün yüzüne çıkabilir.  Gayrimenkul almak ve satmak için mali alanlarınızı düzenleyeceğiniz bir süreç olabilir.

Oğlak Burcu

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ya tamam ya da devam diyeceksiniz. Ev, aile, yuva ile ilgili gündemlerinizde hızlanma yaşayabilirsiniz. Bilinçaltında özgürleşme isteği yoğun olabilir. Aile ile yaşayan bir bireyseniz, kendi evinize çıkmanın yollarını arayabilirsiniz. Parasal alanda yeniliklerin olacağı bir dönem. Tatlı yeme isteğiniz artabilir. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, evliliğinizde ya tamam ya da devam kararı aldırtabilir. Eski, sürüncemede olan konular tekrar gündeme gelebilir ve belki de kopma noktası yaratabilir. İletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Eğer ayrılık konusu gündeminizde değilse, sabırlı olup sessiz kalmanızda fayda var.

Kova Burcu haftalık yorum

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Cazibeniz artabilir. Bu dönemde farklı güzellik anlayışınızla fark edileceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Kendinizi motive ettiğiniz alanlarda sanatsal faaliyetler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.  Eski ve yeniyi birleştiren kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Yakın çevrenizde daha aktif olacağınız bir dönem olabilir. 7 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve sizlerin sağlık evinde oluşacak. Bu konular da gündemleriniz olabilir. Mide hassasiyetiniz artabilir. İş ve çalışma koşullarınızda uzun süredir sizi yoran konular sonuçlanabilir. Çalışma arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirdiği ortaya çıkabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevginizi toplumda göstermek istemeyebilirsiniz. Bu dönem platonik ve gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Diğer yandan sanatla uğraşıyorsanız, sizler için üretimin arttığı bir süreç olabilir. Çocukluk döneminde tam olarak alamadığımız sevgiyi bilinçaltımızda sorgulayabiliriz. Sık sık kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz. 7 Ocak’ta gerçekleşecek olan Dolunay, sizlerin aşk ve ilişkiler evinizde olacak. Bitmeyen ilişkiler bitebilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili birtakım gündemleriniz olabilir. Bir hobi ile uğraşıyorsanız, para kazandırmadığını fark edip başka bir alana doğru yönelebilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]