to top

Cildime iyi gelen tek şey: Ozonlabs

Beni tanıyanlar bilirler. Hep sorunlu bir cildim vardır. Sivilce yüzümden eksik olmaz.. İlk sivilcemle ilkokul sıralarında tanıştım.. Hiç unutmuyorum ilkokul 5. sınıfta alnımda kocaman bir sivilce çıkmıştı. Sonra da bir daha beni bırakmadı..

Sanıyorum 17 yaşındaydım, loreal’in (pure zone) sivilceli ciltler için olan 3 ürününü kullanmıştım. Akşam yatarken yüzümü temizliyor, tonikliyor sonra da nemlendiriyordum. Yüzüm parladı. Ama sonrasında inanılmaz sivilceler çıkmaya başladı.. Ürün cildime iyi gelmemişti.. Tahriş etmiş ve dahası geçmeyecek yaralar oluşturmuştu. Onun yüzünden cildiyeci bana 2 kutu antibiyotiği peş peşe içmemi söyledi. Böylece bir de reflüm oldu…

Tüm bunları neden yazıyorum?

Bu kısa hikayeler asıl hikaye ile bağlantılı..

1 hafta kadar önce Ozonlabs ile tanıştım. Doğal olan ürünler hep ilgimi çekmişti. Ama sütten ağzım yandığı için doğal dahi olsa cildim için bir ürün kullanamıyordum. Makyaj ürünleri (fondoten, bb krem, pudra) hiç birini kullanamıyorum. Anında sivilce yapıyorlar.. Özellikle kozmetik temizleyicilerden uzak durdum. Cildim aşırı yağlı olduğu için sadece sabun kullanıyordum. O da aşırı kurutuyordu, ama sivilce oluşumunu biraz azaltıyordu.

Ozonlabs’a da inanmadım tabi ilk başta. Kullanmaya başladığım ilk gece alnımda kocaman bir sivilce vardı. Ne olur ne olmaz diye fotoğrafını çektim. Bu arada ürün zeytinyağı ve ozondan oluştuğu için yağın cildime ne denli iyi geleceğini de merak ediyordum..

Sabah kalktım ve inanamadım.. Günlerdir çıktığı yeri geren ve ağrıtan sivilce bir nebze inmiş, alnımda yağdan eser yoktu.. Korktuğum için önce alnımda denedim.. Sonra tüm yüzümde.. İnanamadım. Ozon cildime iyi gelmişti..

Peki nedir bu Ozon?

Ozonun cilt üzerindeki ilk deneyleri 2000’lerden itibaren başlamış ve bu süreçte ozon molekülünün tamir edici özellikleri nedeniyle ortaya çıkan veriler ve yapılan labaratuar deneyleri bilim adamlarına yepyeni bir yol açmıştır. Ozon molekülünün ana prensibi temelde cildimizin ilk varolduğu şekle ve yapıya geri döndürülmesidir. Her ne kadar ozonun yıllar içindeki tedavi yöntemleri bazı diğer tedavilerin gölgesinde kalıp unutulmuş olsada, yapılan labaratuar deneyleri ve OzonLabs ekibinin dünyaya sunduğu OzonLabs yeni nesil cilt yenileyicileri OzonLabs ve ozon tedavisini bir devrim noktasına taşımıştır.

Farkı görmeniz için, aşağıya Ozon kullanırken farklı günlerde çektiğim fotoğrafları koyuyorum. İlk fotoğrafta alnımdaki sivilce ve parlamasına bakın. 3. fotoda ise cildim matlaşmış ve görünümü bir nebze düzelmiş.. Daha kullanalı 1 hafta oldu halbuki.. Daha çok kullansam neler olacak? Deneyip burada paylaşmayı planlıyorum..

cilt

Tabi ben cilt problemim sivilce olduğu için ona yoğunlaştım. Ayrıca cilt lekelerine ve selülite de iyi geliyormuş..

Dün akşam markanın sahibi Su hanımın şu yazısını okudum, her kelimesine hak verdim. Organik yaşamak için kendimizi parçalamamıza gerek yok..

Tabi sadece bir ürün kullanmakla cildimiz değişmez.

 • Özellikle yağlı yiyeceklerden uzak durmalıyız.
 • Cildimiz her zaman temiz tutmalıyız.
 • Bol bol su içmeliyiz.

Bunları yaparsak Ozon gibi ürünler cildimize daha iyi gelecektir.

Beni tanıyanlar bilirler, denemediğim hiç bir şeyi blogumda tanıtmam. Bu ürünü denedim ve gönül rahatlığı ile öneriyorum.

Ozonlabs hakkında detaylı bilgi için http://www.ozonlabs.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şahika

Tasarlar, çizer, boyar..

 • tolunay ersoy

  Ürünün cildinize iyi gelmesine sevindim. İnşallah uzun süreli kullanımda da memnun kalırsınız.

  sevgiler

  tolunay

  23 Aralık 2015 at 21:39
 • lerzankara

  gelecekteki gelişmeleri de bekliyorum

  23 Aralık 2015 at 21:51
 • kozmetik psikolojisi

  güle güle kullanın balmozona rakip galiba :D

  23 Aralık 2015 at 22:01
 • Renkli Pasta Sepeti

  ozon ile yapılan tedavileri ben de yeni yeni duymaya başladım…

  24 Aralık 2015 at 00:14
 • sihirlimavi

  Cidden çok merak ettim, işe yaradığını görmek heyecanlandırdı

  24 Aralık 2015 at 08:34
 • Aslı Çotala

  Bilgiler için teşekkürler (:

  24 Aralık 2015 at 13:19
 • İrem

  Ben hiç duymadım bunu ama iyiymiş oğluma kullandırabilirim ilaçları bitince..

  24 Aralık 2015 at 15:45
 • Aysun

  Bilgilerin için çok teşşekürler canım güzel bilgilendirici şeyler paylaşiyorsun güvenle kulana bilirim…

  20 Ocak 2016 at 11:05
 • sureyyakubra

  Benim cildim de çok hassas. Hamileliğim boyunca sivilcelerim arttı yanaklarımda hiç gitmeyen kırmızılıklar var. Bana da iyi gelir mi acaba? 🤔

  22 Şubat 2016 at 16:14
 • aylin korali

  Harika bir ürün aldım kullandım muhteşem direkt whatsapp üzerinden sipariş de verilebiliyor. Bir çok sorumun cevabınıda yanıtladılar Ozonlabs Official Ekibi çok teşekkürler. Arkadaşlar lazım olursa numara : 0530 112 86 06

  10 Nisan 2018 at 19:25
 • Emine Mortepe

  Gerçekten işe yarıyor çok memnun kaldım evet bende sipariş verdim o hat üzerinden çok iyi ilgileniyorlar whatsapp 0530 112 86 06

  10 Nisan 2018 at 19:26

Bir Cevap Yazın

})(jQuery)
Önceki yazıyı okuyun:
Mevlid Kandiliniz Mubarek Olsun

Herkesin Mevlid Kandilini kutlarım.. Bu gecenin anlam ve önemini belirten çok güzel bir yazı paylaşıyorum; Mevlid gecesi; dünyadaki bütün insanlara...

Kapat