Toz Torbasız Arnica Süpürge Modelleri ile Temizliği Eğlenceye Dönüştürün

Hemen her evin ortak sorunu, nereden geldiği bir türlü tespit edilemeyen tozların, zeminde ve mobilyalar üzerinde birikmesidir. Hassas kişiler için sağlık sorunu anlamına da gelen tozlarla mücadele etmek ise Arnica’nın geliştirdiği süpürge modelleriyle artık çok kolay. Temizlik için ihtiyacınız olan elektrikli süpürgeleri Arnica’dan edinebilir, evinizi kısa sürede temizleyebilirsiniz. 

Sessiz Çalışan Torbasız Süpürgelerle Günün Her Saati Temizlik İmkânı

Elektrikli ev aletleri alanında daima ses getiren ürünlere imza atan Arnica, geliştirdiği birbirinden başarılı elektrikli süpürge modelleriyle de gereksinimlerinize çözüm sunuyor. Hâlihazırda kullandığınız gürültülü çalışan, topladığı tozların bir kısmını tekrar havaya bırakan ve çok elektrik tüketen süpürgenizden memnun değilseniz modern Arnica ürünlerine yönelebilirsiniz.

Muazzam kabiliyetlerle donatılan Cyclone Max teknolojili Arnica Tesla toz torbasız elektrik süpürgesi, 750 Watt’lık gücüne karşın çalıştığı esnada 70 dBA düzeyinde ses oluşturuyor. Geniş toz haznesi, H.E.P.A. 13 filtresi, ışıklı LED göstergesi, alternatif süpürme uçları, koldan kumandası ve daha pek çok özelliğiyle öne çıkan model, tasarımıyla da göz dolduruyor. 

Yüksek Performanslı Torbasız Elektrikli Süpürgeler Arnica’da

AAA enerji verimlilik sınıfına dâhil olan Arnica Pika, yüksek emiş gücü ve sunduğu işlevsellikle temizliği keyifli hale getirmek isteyenlerin yardımcısı oluyor. Yıkanabilir H.E.P.A. 13 filtresi sayesinde kullanıcılarını alerjenlerden koruyan Arnica elektrik süpürgesi, aksesuarlarıyla ulaşılması en zor alanların bile kolayca temizlenebilmesini mümkün kılıyor. Sessiz çalışmasıyla da takdir kazanan model, günün ilerleyen saatlerinde de temizlik yapılabilmesine olanak veriyor. 

Çok Amaçlı Dikey Süpürgeler Sayesinde Zahmetsiz ve Etkili Kullanım

Farklı renk seçeneklerine sahip olan dikey yapıdaki modeller, zengin teknik kabiliyetlerle geliyor. Patentli katlanabilir sapıyla son derece pratik kullanım imkânı yaratan Arnica Tria Pro, ergonomik tasarımıyla olduğu kadar değişik şekillerde değerlendirilebilmesiyle de dikkat çekiyor. Dikey modda kullanılabilen ürün aynı zamanda el süpürgesi olarak da görev alabiliyor. H.E.P.A. ve mikro filtresiyle çektiği tozları içinde hapseden ürünün haznesi ise kolaylıkla temizlenebiliyor. Yeni geliştirilmiş 800W’lık performansı, A enerji verimlilik sınıfında yer alması, 7 metrelik erişim alanıyla beğeni toplayan Merlin Pro, yeni nesil elektrik süpürgesi modelleri arasında bulunuyor. Alternatif renk seçenekleriyle her türlü beğeniye hitap eden Merlin Pro, temizlik konusunda titiz davrananların öncelikli tercihi oluyor.

Yeni bir elektrikli süpürge edinmeyi planlıyorsanız önceliğiniz kalite ve yüksek verimlilikse Arnica’nın tüketici dostu iade ve değişim olanaklarını inceleyin ve dilediğiniz ürünü hemen satın alın.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Hem kendime hem de kayın valideme su hazneli olanından almıştım ama maalesef çok kullanışsız çıktı. Philips marathon beni benden aldı. Tek kelime ile muhteşem.

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]