Bahçe Mobilyalarında L’unica’dan kişisel tarzınızı yansıtacak koleksiyon

Dünyaca ünlü bahçe mobilyalarının koleksiyonlarını tek çatı altında toplayan L’unica, Otazen’in Marie koleksiyonunu bu yıl ilk kez satışa sunuyor. Made Studio tarafından tasarlanan Marie koleksiyonu, şezlongdan aydınlatmaya kadar kişisel tarzı yansıtan sıra dışı dış mekânlar yaratmaya imkân tanıyor. Teak ağacının adeta bir sanat eserine dönüştüğü bu koleksiyon, yüksek kaliteli işçiliğiyle de açık hava tutkunlarının tüm beklentilerini eksiksiz karşılıyor.

Doğal güzelliği ve yüksek dayanıklılığı ile öne çıkan teak ağacını özenle işleyen ve ustalıkla tasarlayan Otazen’in Marie koleksiyonu bu yıl ilk kez L’unica tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor. Çok sayıda uluslararası ödül kazanan tasarımcıların bir araya geldiği Made Studio imzası taşıyan bu koleksiyon, yüksek kaliteli işçiliğiyle öne çıkıyor. Bahçe balkon ve teras gibi açık hava mekânlarında konfordan ödün vermek istemeyenlerin tercihi olacak Marie koleksiyonu, işlevsel parçalarıyla da iddialı bir duruş sergiliyor.

Teak ağacını sanata dönüştüren Otazen’in Marie koleksiyonuna, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekânlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın yenilikçi koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. Ayrıca ilk kez bu yıl Muundo ürünlerini ve Otazen markasına ait Grao, Marie ve Equador koleksiyonlarını Türkiye’ye getiriyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün. 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]