Büyük Bedende Şık ve Modaya Uygun Giyinmek Artık Elinizde

Vücut ölçüleri nedeniyle büyük beden giyinen kadınların kıyafet seçimlerindeki kısıtlı alternatifler, son 5 yılda oldukça gelişen sektördeki markalar sayesinde artık sorun olmaktan çıkmış gözüküyor. Firmalar artık kendi isimleri altında, son derece modern kesimlere sahip, büyük beden kıyafetler üretiyorlar ve tüketicilerin beğenilerine sunuyorlar.

Eskiden bol elbiselerin kiloyu daha iyi sakladığı düşünülürdü, ancak günümüzde asimetrik kesimlerle ve değişik renkler bir arada kullanılarak vücuttaki hatalar kapatılıyor, yani büyük bedende de vücudunuzu saran elbiseler giyerek şık olmak, mümkün oluyor.

Günümüzde internetten online alışverişin, mağazadan yapılan alışverişlerin önüne geçtiğini söyleyebiliriz. Özellikle fiyatların uygunluğu, satın alma ve iade kolaylığı sebebiyle, online alışveriş artık daha çok tercih ediliyor. Şimdi size kampanyalı büyük beden elbiseler için önereceğimiz bir adresi var; ByJulia.

ByJulia, 2012 Aralık ayında açılmış, büyük bedene hitap eden bir online alışveriş sitesi. %100 müşteri mutluluğuna çok önem veriyor ve sadece satış öncesi değil, satış sonrası da müşterilerine 7/24 canlı destek veriyor. 30 gün içinde koşulsuz iade ve 150 TL üzeri kargo bedava ise diğer avantajları. Site büyük beden kalıplardaki tecrübesi, kaliteli dikişleri ve kumaşları, geniş yelpazedeki beden seçeneği ve modern çizgileri ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Yılbaşı alışverişinin yapıldığı bu günlerde ise, sitede de müşterilerine özel bir yılbaşı kampanyası mevcut. Seçeceğiniz bir elbisenin yanında ikincisi size %50 indirimle geliyor. Sitede abiye elbiselerin yanında günlük hayatınızda, işyerinde giyebileceğiniz tarzda elbiseler de mevcut. Elbiselerin kesimleri tamamen toparlayıcı ve sizi daha ince gösterebilmek için tasarlanmışlar. 44 bedenden 56 bedene kadar, beğeneceğinizi düşündüğümüz pek çok elbise modeli mevcut.

Son olarak size elbise alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç ipucu vermek istiyoruz; tamamen bol elbiselerden kaçının, ya üst tarafı yada alt tarafı bol olsun. V yakalı ve A tipinde elbiseler tercih edin. Kalın ve kaba kumaşlardan kaçının, ince çizgili ve hafif yumuşak dokulu kumaşları tercih edin. Satın alırken tepeden tırnağa aynı renk elbise yerine asimetrik kesimli, dikkati kusursuz bölgenize çekecek kesimde elbiseler alın.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]