A101 Web Sitesi

Evimiz için alışveriş yaparken çoğunlukla ürünlerin fiyatlarına ve sonrasında ise markasına dikkat ederek alışverişimizi yaparız. Bilmediğimiz bir markayı alırken iki kere düşündüğümüz fakat bütçemizi denk getirmek için bilinmeyen markayı tercih etmek durumunda kaldığımız zamanlar da olabilir. Bunun yerine uzun bir süredir hayatımızda olan ve kaliteli ürünlere uygun fiyatla ulaşmamızı sağlayan A101 perakende marketler zincirini tercih ederek kendimizi güvenceye alabiliriz.

Hemen hemen her ilimizde olan ve bazı bölgelerde birden fazla mağaza seçeneği bulunan A101 market zincirleri sayesinde, her ürünün farklı fiyatlara satılabildiği çeşitli marketlerden de kendimizi korumuş olma imkânımız olmaktadır. A101 perakende market zincirinin değişmeyen tek özelliği ise tüketicinin her zaman yanında olan imajını kurulduğu günden bu yana korumuş olmasıdır.

Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde, süt ve sütlü mamuller, bisküvi ve şekerlemeler, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, meyve ve sebzeler, kuruyemiş, kahvaltılık, konserve ve baharatlar, margarin ve sıvı yağlar, dondurma ve dondurulmuş ürünler, deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, kozmetik ürünler ve gıda dışı ürünlere kolayca elde etme imkânımız oluyor. Gıda dışı ürünlerde ise televizyon, cep telefonu, iç giyim, pijama ya da bornoz takımları, çoraplar, oyuncaklar, çerçeveler, fön ve tıraş makinesi, banyo dolapları gibi çeşitli ürünlerden söz edebiliriz.

a101-site

Her hafta perşembe günü ise belirli ürün gruplarında indirimler yapılmaktadır. Hemen https://www.a101.com.tr/ana-sayfa  adresine tıklayarak, bu haftanın yıldızlı ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. İnternet sitesinden ürünlere göz atarken, sağ üst kısımda yer alan bizden haberdar olun baloncuğuna tıklayarak, e-mail ya da cep telefonu numaranızı bırakarak, yıldızlı ürünlerden sms veya e-mail yoluyla haberdar olma imkânınızda var. Bunların yanı sıra posta kutularımıza kadar dağıtılan ürün katalogları sayesinde de haftalık olarak yıldızlı ürünlerden haberdar olabiliyoruz.

A101 perakende marketler zincirinin güler yüzlü personeli, kaliteli hizmet anlayışı, geniş ürün yelpazesi ve her hafta perşembe günü gerçekleştirdiği fırsat ürünleri sayesinde, hem tüketicinin harcamalarını hafifletmekte hem de kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Hemen yıldızlı ürünlere göz atmak ve alışveriş listenizi oluşturmak için siteyi ziyaret edin.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

[instagram-feed]