Doritos Hisseli Tatlar Kampanyası

doritos

Bir cips sever olarak Doritos’un Hisseli Tatlar kampanyasını kaçıramazdım. Reklamlarda denk gelmişsinizdir kızsız adamdan tanıdığımız karakter bu sefer Hayrettin bey olarak karşımıza çıkıyor. Hayrettin bey Doritos’un %1 hissesini kazanacağını düşünüyordu. Ama yanılıyor çünkü bu kampanyaya neredeyse tüm ülke katılmış durumda. Ben de duyunca katılmıştım, Pizzalı bir tat yapmıştım şimdi unuttum tadı ama adı Pizzatitos gibi bir şeydi. İşte şimdi tat oluşturma ve %1 kazanma şansı bitti, ancak oluşturanlar kazanabilecek. Ama siz de http://www.tytz.com/hisselitatlar/ adresine girip lezzetlere oy verebilirsiniz. Eğer sizin oy verdiğiniz tat kazanırsa 10.000 sizin oluyor.

Kampanyaya baktığımızda sadece geleneksel medya ile sınırlı kalmadıklarını görüyoruz. Hayrettin bey karakterinin Friendfeed, Twitter ve Facebook hesapları var ve onun hayallerini oralardan takip edebiliyorsunuz. Ben Hayrettin bey karakterini çok sempatik ve komik buluyorum. Kampanyaya yakışmış.

Bu güzel kampanyanın oylama sayfasını Wanda Digital yapmış. Çok da güzel olmuş.

Şimdi http://www.tytz.com/hisselitatlar/ adresine girip oy verme zamanı. Bakarsınız 10.000 birimize çıkabilir! Veya %1 hisse bizim olabilir!

Hayrettin beyin hayali olan araba! ; )

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]