Acemi iPhone’cunun Rehberi

air_ban

Bloguma bir kardeş geldi. Artık Aceminin iPhone Rehberi isimli blogda da yazıyorum.

Peki nereden çıktı Aceminin iPhone Rehberi?

Her şey evlilik yıldönümümüzde eşimin bana hediye olarak iPhone almasıyla başladı.
Zaten iPhone çıktığından beri bende ona karşı bir merak hasıl olmuştu. Her yerde incelemelerini araştırıyordum. Daha sonra dayım iPhone alınca (hani şu tatile giderken iPhone’unu evde unutan dayım:) ) ve ben onu canlı canlı inceledikçe telefondan öte bir şey olduğunu hissediyordum.

Her ne kadar daha önce kullanmış gibi olsam da iPhone’un bilinmeyen çok yönü vardı. O sadece bir telefon değil, bir bilgisayar, geniş ekranıyla rahatlıkla film izleyebileceğiniz bir player, bir müzik çalar, sizi internet’e kolayca bağlayan bir araç. Baktım ki saymakla bitmeyen özelliklerini keşfetmek o kadar da kolay değil. Bari keşfettiğim özellikleri bir yere yazayım, benim gibi ilk başlarda sıkıntı çekenler oradan okusunlar diye acemininiphonerehberi.blogspot.com adresinde yazmaya karar verdim. Açtığım ilk gün yaptığım duyuruları gören Arman Acar “Benim de iPhone hakkında yazacaklarım var, bir domain altında yazalım mı?” deyince benim de tamam dememle birlikte www.acemiphone.com ‘u alıp içine wordpress kurması bir oldu.

Şimdi Aceminin iPhone Rehberinde ben jailbreaksiz Arman ise jailbreak’li iPhone’u ile yaşadığımız deneyimleri paylaşıyoruz.

Jailbreak ne mi? Buyrun Aceminin iPhone Rehberine.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. Cuneyt says:

    ya yine ben telif alacagim artik:) bu arada yeni blog super

  2. admin says:

    Teşekkürler dayıcım :)) iPhonu’nu unutmaman için de bir aplikasyon yazacağım sana, appstore’ye bakmayı unutma :D

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]