Yatak Odanızı Yeniden Şekillendirin

İyi bir uyku için, yatak odasındaki eşyaların kaliteli olması gerektiği kadar, zevkinize uygun olarak dekore edilmiş olması da oldukça önemlidir. Güven ve huzur dolu bir atmosfer, uyku için vazgeçilmezdir. Bu atmosferi yaratmada yatak başlıklarının payı büyüktür. Yatak başlıkları, yatağın yalnızca estetik görünümünü belirlediği gibi, uyku sırasında konfor da sağlar.

Herkesin estetik zevki farklıdır. Bu farklılık; kıyafet seçimimizden, kullandığımız aksesuarlardan ve seçtiğimiz eşyalardan hemen belli olur. Bazıları parlak renkleri tercih ederken, bazıları ise daha pastel renkleri sever. Bazıları sade ve klasik tasarımları, bazıları ise daha gösterişli tasarımları beğenir.

Dekorasyonu belirleyen bir eşya olan yatak başlıkları, aynı zamanda uyku sırasında kendimizi daha güvende hissetmemizi sağlar. Yatakta oturarak zaman geçirdiğimiz zamanlarda da, sırtımızı destekleyerek istediğimiz konforu sunar. Havalar soğuk olduğunda, duvarda oluşan nemin vücudumuzla olan temasını engeller.

Yatak başlığı seçimimizi yaparken birçok seçenekle karşılaşabiliriz. Yatsan’da yer alan seçenekleri dikkate almanızı öneririm. Klasikten moderne, romantikten avangarda kadar pek çok yatak başlığı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve modele, farklı deri ve kumaş seçenekleriyle sunulan yatak başlıklarından hangisi sizin için daha uygun?

img_cbed79-2325bc-6a0dc4-9ec8ea-4cb3fa-cee8e5

Yatsan’daki Viking başlıklar, sade görünümü sevenler için çok doğru bir tercih olacaktır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle, bu başlığı tercih ederek yatak odanıza modern bir hava katabilirsiniz. Bundan farklı olarak Silhoutte seçeneği mevcut. Viking’e göre daha havalı duran bu başlık, fonksiyonel olmasıyla dikkat çekiyor. Her evde bulunmadığı için de, tercih ettiğinizde size özgü bir görünüm ortaya çıkacaktır. Hem klasik, hem de modern tasarım sevenler için Leonardo başlık var. İsteğe göre bu başlık, duvara da sabitlenebiliyor. Torino başlığın düğme detayı, yatak odanıza asil bir hava katabilir. Daha sık ve derin düğmeli bir başlık arıyorsanız, Highlander modeline bakabilirsiniz.

img_c3119e-476e5f-839dea-35c961-e9d6f8-1fed4e

Son olarak, Konfora düşkün kişiler için Vivant XL başlık modelini önerebilirim. Eğer yatakta uzun süre oturuyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Dolgun mindere sahip olan Scarlet de başka bir seçenek. Bu model, modern bir konfor anlayışı uygun şekilde tasarlanmış. Daha başka pek çok şık tasarıma sahip olan yatak başlıkları için Yatsan’a mutlaka bakın derim.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]