Vizyona Girecek Filmleri Herkesten Önce Keşfedin!

Peki, ama nasıl dediğinizi biliyoruz. Elbette bir bildiğimiz var ve size bu keşfi en kolay şekilde nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Ancak öncesinde film izlemek istediğinizde, mevcut seçenekler arasından hangisini seçeceğinize daha kolay karar vermenizi sağlayacak bir yöntemden söz edelim. Aslında bu yöntem birkaç kıstası dikkate alarak seçim yapmanızı içeriyor. Bunlardan biri filmlerin imdb puanları, diğeri de filmi izleyenlerin yorumlarıdır. 

Yorum Deyip Geçmeyin!

Öncelikle imdb puanlarının size zaten bir fikir vereceğini biliyorsunuz. Yorumlar ise edindiğiniz fikri netleştirmenizi sağlar. Yorumların olumlu ya da olumsuz görüş içermesinin hiçbir önemi yok. Çünkü olumsuz bir görüş içeren yorum sizin için filmi daha cazip kılabilir. Bir örnek verelim mi? Bir savaş filmi ile ilgili “ölüm sahneleri çok dramatik olmuş, rahatsız edici” şeklinde bir yorum okumuş olabilirsiniz. Ancak siz dramatik sahnelerin savaş filmlerini daha gerçekçi kıldığını düşünen biri olabilirsiniz. Dolayısıyla bu yorum sizde söz konusu filmi izleme isteği uyandırabilir. 

Konumuza Dönelim; Vizyona Girecek Filmlere Giden Yol Ne Tarafta? 

Yönümüzü internete çeviriyor ve Epikse sitesine doğru ilerliyoruz. Epikse web adresinde vizyona girecek filmler liste şeklinde sıralanıyor. Site sürekli olarak güncellendiği için okuduğunuz bilgilerin tamamının güncel olduğundan emin olabiliyorsunuz. Haliyle vizyondaki filmleri de bu sitede gözden geçiriyorsunuz. Hangi filmlerin vizyona gireceği ile birlikte afişlerini de görme şansına sahip oluyor ve bununla da kalmayıp filmleri takibe alabiliyorsunuz. 

“Siteye bir göz atayım” diyenler: tıklayın.

Daha Başka? 

Siteyi benzerlerinden daha cazip kılan bir diğer unsur da çok başarılı liste içeriklerinin olmasıdır. Hatta “Listeler” şeklinde ayrı bir kategorisi var. Aslında bu site size ücretsiz olarak film danışmanlığı hizmeti veriyor. Örneğin “Sürpriz Sonlarıyla Şaşırtan Filmler” listesi var, düşünebiliyor musunuz? Böyle bir listeyi her yerde bulamazsınız. Bir diğer örnek “Düşük Bütçeli Şahane Filmler” listesi sizi bir mıknatıs gibi kendine çekiyor, izleme isteği uyandırıyor. 

Peki Ya Dizi?

Yeni bir diziye başlamak isteyenler için de gerçekten başarılı öneri listeleri hazırlanmış. Aslında “bir şeyler izleyeyim” dediğiniz her an siteye tıklayarak faydalanabileceğiniz onlarca farklı bilgi, öneri, içerik, yorum ve veri var, hepsinden söz etmek olanaksız. En iyisi siz siteye tıklayın ve bir göz atın. Hazır tıklamışken vizyondaki filmlere de göz atmayı unutmayın! 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]