İkramların Olmazsa Olmazları Zigon Sehpalar Artık Çok Daha Modern!

Kaliteliyi estetik ile buluşturarak ideal tasarım anlayışını evlerinize taşıyan Enza Home, mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan duvar kağıdına, yatak modellerinden halıya kadar evinizin her türlü ihtiyacını konsept olarak sunarken pratik ve fonksiyonel yardımcılarınızı da tasarlamayı ihmal etmiyor! Oturma alanlarınızın olmazsa olmazı zigon sehpa modelleri Enza Home’un dokunuşuyla artık yalnızca sehpa olmaktan çıkıyor dekorasyonunun tamamlayıcısı haline geliyor.   

Fransızca kökenli zigon kelimesi, uzun ve ince bacaklı sehpaları tanımlamak için kullanılan bir sözcük. Yıllardır hemen hemen her evde karşımıza çıkan farklı zigon sehpa modelleri,misafir ağırladığımız zamanlarda imdadımıza yetişerek ikramlarımız kolayca servis etmemizi sağlayan biricik ürünler. İç içe geçebilen zigon sehpalar, az yer kaplamaları ve portatif olmaları sayesinde gönüllerimize çoktan taht kurdular. İşlevleri boyutlarından büyük olan bu ürünleri seçerken, çeşitli özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Sağlam, kolay silinebilir ve modern görünüme sahip bir sehpa takımı satın alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Eviniz için en iyi mobilya ve aydınlatma çözümlerini sunan Enza Home’da; farklı renk ve modellere sahip birçok zigon sehpa seçeceğini bir arada bulabilirsiniz.  

Minimal Boyut Maksimum İşlev

İç içe geçtiklerinde tek bir sehpa kadar az yer kaplayan zigon sehpalar, yiyecek ve içecekleri üzerlerinde taşıyarak kolayca istenilen alana götürülebiliyorlar. Yemek masaları gibi hantal olmadıkları için, kullanıcılara hareket özgürlüğü tanıyorlar. Yiyecek kırıntılarının koltuklara ve üzerinize dökülmesine engel olan zigon sehpa modelleri, içecek bardaklarını elinizde taşımanıza ihtiyaç duymamanızı sağlıyor. Böylece salonunuzda sevdiklerinizle sohbet ederken hazırladığınız enfes yiyeceklerini yemenize ve içeceklerinizi yudumlamanıza imkan tanıyorlar. Küçük odalarda alandan kazanmanızı sağlayan zigon sehpa, yemek masasını kullanmayı gerektirmeyen ikram durumlarında da yardımınıza koşarak sizi büyük bir külfetten kurtarır.

Sehpa Seçiminizle Stilinizi Belirleyin!

Geleneksel tarzda döşenmiş odalarda, ahşap zigon modelleri seçilerek harika bir uyum yakalanabilir. Modern çizgilere sahip ve aykırı görünümde, alışılmışın dışında renge sahip bir zigon sehpa; bulunduğu odanın enerjisini aniden artıracaktır. Özel yapım zigon sehpa modelleri ile tarzınızı ortaya koyarak kendinizi mutlu edebilirsiniz. İsterseniz orta sehpa ve yan sehpa modelleri ile kusursuz bir sunum takımına kavuşabilirsiniz. Oturma gruplarının tamamlayıcısı konumunda olan orta sehpalar, dekoratif görünümleriyle oturma gruplarını tamamlar. Farklı ağaçlardan üretilen birçok modele sahip olan orta sehpalar; sahip oldukları geniş yüzey alanı, çekmece, açık raf, bölme gibi özellikleri ile geniş depolama alanı sunar. Yan sehpalar ise genel olarak oturma grubunuzun ve odanızın köşelerini süslemek için harika bir çözümdür. Yan sehpanızın üzerine fotoğraf çerçevelerinizi, çiçeklerinizi yerleştirerek baktıkça mutlu olacağınız bir alan elde etmiş olursunuz.

Fark Yaratan Zigon Sehpa Modeller

Sehpa seçimi yaparken işlevsellik kadar estetik görünüm de önemlidir. Misafirlerinizin ikramını şık görünen bir zigon sehpanın üzerinde sunmak, onlara verdiğiniz değerin de bir göstergesidir aynı zamanda. Modası asla geçmeyen ahşap zigon sehpa modelleri, neredeyse tüm odalara uyum sağlar. Kolay silinebilen, ahşap ve modern klasik görüntüye sahip zigon sehpalar, odanızdaki şıklığı artırır. Klasik çizginin dışında evinde farklılık yaratmak isteyenleri de düşünen Enza Home, alışılmışın dışındaki sehpa formlarıyla, sıradanlıktan kurtulmanızı sağlayarak odanıza kreatif bir dokunuşta bulunur. Metal ayaklı, dairesel formdaki Enza Home zigon sehpa ve orta sehpa takımları; sizi kolayca alışık olduğunuz çizginin dışına taşıyacaktır. Göz alıcı sadeliği ile krem renge sahip bir zigon sehpa, odanıza ferahlık katarak modern duruşunuzu pekiştirecektir. Cesur bir seçim yaparak mor ve yeşil gibi farklı renklerle bezenmiş bir zigon sehpa da tercih edebilirsiniz. Retro şıklığı yakalamanıza olanak sağlayan renkli sehpalar, odanızda aynı zamanda hareketlilik sağlayacaktır. İsterseniz zigon sehpanızı farklı renk ve modeldeki bir orta sehpa ile birleştirerek kendi dekorasyon stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Kolay temizlenebilme ve taşınabilme özelliği ile evlerin vazgeçilmezi haline gelen zigon sehpa modelleri, en uygun fiyatlarla Enza Home mağazalarında sizi bekliyor! Farklı renk ve modeller arasından seçim yaparak, Enza Home güvencesi ile ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz!

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]