Karaca Home’un Doğadan İlham Alan Koleksiyonu

karacahome-2014

Ev dekorasyonunda country tarzını sevdiğimi bilmeyen yok artık. Çiçek desenli nevresimler, yatak örtüleri, masa örtüleri, peçeteler favorim. Country tarzı nedir derseniz, doğadan ilham alan, çiçek deseninin bolca kullanıldığı ev dekorasyonudur derim.

İlkbahar/yaz sezonunda doğadan ilham alan Karaca Home’un yeni koleksiyonunu görünce kalbimden vuruldum. Koleksiyonlarını büyük bir ilgiyle takip ediyorum uzun zamandır. Ama ilkbahar/yaz koleksiyonu bambaşka olmuş. Uyumlu renkler, desenler, kullanılan kumaşların kalitesi. Uçuk maviler, pembeler ve lilanın çeşitli tonları, çiçek motifleriyle birleşip Karaca Home 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonun da yeniden hayat bulmuş. Sitelerinden de yeni koleksiyonu görebilirsiniz. Bence en güzeli en yakın Karaca Home mağazasına gidip yakından görmek. Mağazalarında gezmek de ayrı keyifli oluyor.

meri-mavi

Bu güzel koleksiyonun katalog çekimleri de  Alaçatı’da yapılmış. Çok güzel bir seçim olmuş, zira koleksiyonu görünce insanın aklına hemen bir Ege kasabası geliyor.

Ben şimdiden koleksiyonun bir parçasına sahip oldum bile. Bu yazı çiçek desenleri içinde uyanarak karşılamak istiyorsanız siz de hiç durmayın.

katre1

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. Şahika mavi çiçekli çok güzelmiş sevgiler.

  2. Karaca bir harika
    Desenlerini çok beğeniyorum

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]