Sıradanlıktan Hoşlanmayanlara İlginç Hediye Tavsiyeleri

Hediye aramanın yarattığı stres sizin için çok mu fazla? Saatlerdir, belki de günlerdir değişik ürünlere göz gezdirdiniz ama henüz “Evet aradığım tam da bu!” diyebileceğiniz bir hediye bulamadınız mı? Endişe etmeyin, oturduğunuz yerden kalkmanıza bile gerek yok artık. Daha fazla yorulmanızı istemeyiz. Size zaman kazandırmak için uzunca bir araştırma yaptık ve inanılmaz ilginç hediye fikirlerini bir araya getirdik. Şimdi tüm bu ilginç hediyeler bir tık kadar yakınınızda.

Eski nesil, “Yeni nesil ihtiyaç duyacağı her şeye sahip” der her zaman. Haklılar da. Ancak, her şey eskisi gibi değil. Belki ihtiyaçları içeren ana konular çok az değişiyor ama içerikler her zaman aynı kalıyor. Kupa, abajur, kalem şişe, labavo tıpası, yüzük, kıyafet vb. aynı isimlerle anılmaya devam edecek. Peki bu başlıklar altında değerlendirdiklerimiz? Bunların çeşitleri ne olacak? Bunlar daima değişip gelişecek ve bizim size suduğumuz en ilginç hediyelerin sayısını arttırmaya devam edecek.

Sıradanlığı sevmeyen insanlar farklı gördüğü şeylere hayatında yer vermeyi severler. Mesela çay yada kahve içmeyi çok seven insanların sık kullandığı termoslarda yangın tüpü tasarımı olsa dikkatini çekmez mi? Ya da hayatınız da çok güçlü gördüğünüz hatta onu kahramanınız ilan ettiğiniz birine hediye edebileceğiniz Hulk tasarımlı bir kupa hediye etseniz, hediyeniz ilginç hediyeler kategorisinde yer almaz mı?

Sevdiklerinizin son zamanlarda en büyük dert olarak gördüğü şarj sıkıntısını çözmek için alacağınız bir power bank onları ne kadar mutlu eder düşünsenize! Bu hediyenin ilginçliği nerede diyorsanız hemen söylüyoruz; bu power bank güneş enerjili!

Eskiden sık kullanılan hatta özlenilen kasetler, kalemlerini daha düzenli tutması için kalemlik olarak tasarlansa ve bunu da birisi size hediye etse, ilginç hediye fikirleri olan bu arkadaşınızın yeri sizde farklı olacağından eminiz.

Sabahları uyanmakta sıkıntı yaşayan bir arkadaşınız mı var? Hatta alarmı sürekli ertlediği için işe, okula geç kalan bir sevgiliniz? İşte o zaman koşucu alarm saat tam size göre! Sizin sayenizde artık ne derslere, ne toplantılara geç kalan arkadaşlarınız olmayacak, sizlere çok dualar edecektir…

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]