Swarovski ve Golden Goose İşbirliği ve Muhteşem Ayakkabılar

Mücevher markası Swarovski ile spor ayyakabı markası Golden Goose bir araya gelerek özel bir koleksiyona imza attı. Golden Goose imzalı Super-Star spor ayakkabılarının iki versiyonu, iş birliğine özel olarak Swarovski kristalleriyle süslendi

Swarovski ve Golden Goose İşbirliği

Swarovski’nin iş birliği platformu ‘Swarovski Creators Lab’, spor ayakkabı markası Golden Goose ile iş birliği yaparak Swarovski kristalleri ile süslenmiş ve sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyona imza attı.

Koleksiyon; farklı şekil, boyut ve kesimlerdeki Swarovski kristalleriyle kaplanmış, California’daki kaykay sahnelerinden ilham alan Golden Goose imzalı Super-Star spor ayakkabılarının iki yeni versiyonunu içeriyor.

Koleksiyonda ayrıca Golden Goose bayrağından ilham alan, bej mücevherli Swarovski kristal tasarımına sahip koleksiyonluk siyah-beyaz kaykay sanat eseri de yer alıyor. Yalnızca 10 parça üretilen kaykay, Swarovski.com ve seçkin Swarovski mağazalarında satılacak.

Golden Goose x Swarovski Creators Lab koleksiyonundaki ayakkabılardan beyaz olan sadece 250 çift, pembe versiyon ise sadece 100 çift üretildi. Her iki spor ayakkabı da 1.660 pound/1.850 Euro/2.320 dolara satılacak.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]