Qubish Chocolate&Coffee, Üsküdar’da Tatlı Bir Mola

qubish üsküdar kafe

Havalar daha da ısınmadan kısa bir İstanbul turu yapalım dedik arkadaşımla geçenlerde ve uğradığımız ilk durak Üsküdar’dı. Kızkulesi, Camiileri, sahiliyle İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Üsküdar, restoran ve kafe bakımından da çok güzel seçenekleri içinde barındırıyor. Yemekle vakit kaybetmek istemediğimizden hızlı bir kahvaltı yapıp yolumuza devam etmek için Qubish’i tercih ettik.

Qubish Chocolate&Coffee

Burası aslında daha çok tatlı ve kahve dükkanı diyebiliriz. Ama menülerinde hızlı kahvaltı içinde güzel seçenekleri var. Bu yüzden bizim tercihimize uygun bir mekan oldu.

Hem hızlı ve uygun fiyatlı bir kahvaltı yaptık hem de bir kahvaltıda yiyebileceğimiz her şeyi yedik nerdeyse. Ben yumurtalı ve kırmızı biberli kruvasanlarını tercih ederken, arkadaşım daha tatlı bir seçenek olan orman meyveli kruvasan tercih etti. İkisi de çok lezzetliydi. Yanında içecek olarak da bubble tea’lerini önerdiler. Yaz lezzeti yeni çıkardık dediler lakin yaz için tadı bana biraz şekerli geldi yine de belki siz şekerli içeceklerden hoşlanıyorsanız denediğinizde sevebilirsiniz.

Bundan sonra üsküdara yolumuz düştüğünde mutlaka uğrayacağımız bir durak oldu. Girer girmez Küçük Prens’e ait muhteşem bir duvar karşılıyor sizi. İlham verici bir kafe bence. Sessiz sakin ortamı, zevkli dekorasyonu ve lezzetli kruvasanlarıyla gitmenizi tavsiye edeceğim bir kafe kesinlikle.

Daha fazlası için @kadinsanat instagram adresimizi takip edin.

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]