Saklama Kabı Ürünleri 

Farklı boy seçeneklerine sahip farklı saklama kabı her türlü gıdadan kolayca kurtulmanıza yardımcı olur. Farklı litre seçeneklerine sahip farklı ürün ebatları sayesinde birden fazla yiyeceği aynı anda kaldırabilir ve dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz. Farklı boyutlardaki saklama kapları, yiyeceklerin küçük kaplarda paketlenmesine gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine her bir gıda maddesi için ayrı bir kap oluşturabilirsiniz. Bu beden seçeneklerinden sadece birini ihtiyaçlarınıza göre kullanmakla kalmaz, yemekten sonra yemeğin geri kalanını da kullanabilirsiniz. Sadece şekil olarak çok farklı ürünler içermekle kalmaz, aynı zamanda saklama kabı boyutu açısından da farklılık gösterirler. Saklama kabı kare veya dikdörtgen olabilir, ancak ürünler çeşitli şekillerde gelir. Görsel ve işlevsel olarak iyileştirilmiş saklama kapları, mutfağınızda kullanışlı ve şık bir alan yaratmanıza yardımcı olur. Şekil olarak ürünün dar, oval, geniş, uzun, yuvarlak ve dikdörtgen saklama kapları. İnce olanlar, börek ve kuruyemiş gibi yiyecekleri saklamak için çok uygundur. 

Saklama Kabı Kaç Adet Satılır?

 3, 4, 8 ve 12 adet çeşitli ebat ve parça saklama kapları bulunan modelleri ile ihtiyacınıza en uygun seti bulabilirsiniz. Evde meşgul değilseniz veya fazla yiyeceğiniz yoksa 3 adet ideal, kalabalık aileler için ise 8 veya 12 adet idealdir. Farklı boyut seçeneklerine sahip bir dizi saklama kabı, farklı ihtiyaçlara anında yanıt verme ile karakterize edilir. Mutfakta geçirilen zamanı daha verimli hale getirmeye yardımcı olur. Set sayesinde bulaşık makinesinde çanak olsa dahi hemen değiştirilebilen ürünler bulunmaktadır. Abur cubur, çeşni gibi yiyecekleri yemeklerden ayrı olarak depolayabilen bir set, ev ortamı için son derece değerli hale geliyor. 

Saklama Kabına Neler Konulur?Çeşitli ebatlardaki saklama kapları ile her türlü gıdayı rahatlıkla saklayabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Abur cubur, çeşni gibi yiyecekleri yemeklerden ayrı olarak depolayabilen bir set, ev ortamı için son derece değerli hale geliyor. Çeşitli ebatlardaki saklama kapları ile her türlü gıdayı rahatlıkla saklayabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Abur cubur, çeşni gibi yiyecekleri yemeklerden ayrı olarak depolayabilen bir set, ev ortamı için son derece değerli hale geliyor. Çeşitli ebatlardaki saklama kapları ile her türlü gıdayı rahatlıkla saklayabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Saklama kabı modellerine   https://www.madamecoco.com/saklama-kaplari/ sitesinden ulaşabiliriniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]