Radyo Programına Konuk Oldum

Aytaç Mestçi bana mail gönderip programına konuk olarak davet ettiğini söylediğinde açıkçası çok heyecanlandım. Zaten heyecanlı bir tipimdir, olduğum yerde heyecanlanırım. Bu program TRT Radyo1’de yayınlanan Renkli Anlar programı olunca daha da heyecanlandım. 3 gün öncesinden haberim oldu ve ben 3 gün acaba ne söylemeliyim diye düşündüm.

Ama heyecanlanmama hiç gerek yokmuş. Ortam çok rahattı. Konu resim ve çizimdi benim çizimlerimden ve onları sosyal medyada nasıl paylaştığımdan konuştuk.

Bloglarımdan ve paylaşımlarımdan bahsettik. http://cizmeli.wordpress.com ‘da çizimlerimi ne zaman paylaşmaya başladığımdan, çizimlerimde esinlediğim şeylere kadar her şeyi konuştuk. Hepsini ben anlatmayayım siz en iyisi radyo programını dinleyin.

O gün heyecanımı yatıştıran ve beni yalnız bırakmayan arkadaşım Filiz‘e çok teşekkür ediyorum.. Aynı zamanda güzel bir şeyleri de filizlendirmiş olmamızdan dolayı o günü unutamıyorum..

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Siparişlerim Geldii

Bu gördüğünüz ürünler bir kaç ay önce kurulan ve kısa sürede büyük bir ivme kazanan Çağlar Network'den geldi. En modern...

Kapat