Siparişlerim Geldii

IMG_6269

Bu gördüğünüz ürünler bir kaç ay önce kurulan ve kısa sürede büyük bir ivme kazanan Çağlar Network‘den geldi. En modern ticaret sistemi olan network’ü başarıyla uygulayan bu kuruluşun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye olduğum bu sitemin işleyişini pek çok kişi biliyor artık. Üyelik sistemi ile çalışan bu network oturduğunuz yerden kendi işinizi yapmanıza olanak sağlıyor. Yani  hiç bir dükkan+ ürün masrafı yapmadan online mağazaya sahip oluyorsunuz hiç bir ücret ödemeden. Arkadaşlarınızı da üye yaparak bol bol puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar çok kısa bir süre sonra artık size prim olarak dönmeye başlıyor.

Ben öncelikle ürünleri kendim denemek istedim. Evde kullandığım deterjanlar yerine bu ürünlerden almaya karar verdim.
Öncelikle denediğim ürünler:

Leke Çıkarıcı:
Normal leke çıkarıcılara göre daha yoğun bir kıvamı var ve konsantre olduğundan dolayı çok az bir miktar kullansanız bile güzel sonuçlar alabiliyorsunuz. Hem renkli hem de beyaz çamaşırlarda kullanılıyor. Ayrıca halı, koltuk ve perdelerinizde de kullanabiliyorsunuz. Yani evinizdeki her eşya ya da çamaşırlarınız için ayrı ayrı ürün almak yerine 1 ürünü hepsine kullanabiliyorsunuz.
Ben koltuğumda çıkmayan bir leke vardı onda denedim, koltuğum krem olduğu için iz yapar diye hiç bir ürünü deneyemiyordum buna cesaret ettim ve sonuç olrak leke çıktı. Koltuğumda beyazlamadı iz de kalmadı.
http://www.caglarnetwork.com/…

Yağ sökücü
Mutfakta sıklıkla kullanırız yağ sökücüleri. Çünkü hemen her gün yemek yapılan bir yerdir ve sürekli yağlanır. Özellikle ocağın üstü. Sürekli çamaşır sulu deterjan dökmekte istemem açıkçası, kokusu beni mahvediyor zaten. Bu yağ çözücü de konsantre olduğundan yedek fıs fıs şişenize biraz bundan döküp sulandırırsanız mükemmel sonuç elde edeceksiniz.
http://www.caglarnetwork.com/…

Sıvı el sabunu ve Banyo Jeli
El sabunu müthiş kokuyor ve elleri yumuşacık yapıyor. Banyo jeli de öyle.
http://www.caglarnetwork.com/…
http://www.caglarnetwork.com/….

Süper Mop
mop
Bu benim en büyük yardımcım. Mutfak tezgahının altında oluşan su damlacıklarını hiç sevmiyorum onları Süper Mop benim için alıyor. Kupkuru tertemiz oluyor yerler..
http://www.caglarnetwork.com/…

Özellikle bahsetmek istediğim 2 ürün var ki onlara ayrıca bayıldım.

avocado_oil
Avokado Yağı
Cildi pamuk gibi yumuşacık yapıyor. Avokado yağının özelliğinden dolayı cilte hemen emiliyor ve çok güzel nemlendiriyor.
Avokado yağının özellikleri:
– Yaşlanma etkilerinizin azaltılmasına (Anti-aging) yardımcı olabilir..
– Bağ dokusunu güçlendirerek cildi nemlendirir..
– Cildin elastik, yumuşak ve daha kırışıksız olmasına yardımcı..
– Tamamen doğal; paraben, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), parfüm içermez..
– İçindeki yağ asitleri ve vitaminler sayesinde bu koyu yeşil meyve, çok değerli besinler listesinde yer almaktadır.
Bu yağı salatalarınızdada kullanabiliyorsunuz, bunu duyunca çok şaşırmıştım ama neden olmasın, %100 doğal bir yağ sonuçta.

Multi One – Besin takviyesi
İşim gereği sürekli bilgisayar başında olduğumdan farkında olmadan yoruluyorum. Çok meyve seven biri de değilim. Aklıma bile gelmez meyve alıp yemek. Böyle olunca halsizlik de kaçınılmaz oluyor. Özellikle bahar aylarında kronik yorgunluk yüzünden yataktan kalkmak istemiyorum. Bu yorgunluğa bir çare olması için vitamin takviyesi bakarken karşıma Mutli One çıktı. Hemen denemek istedim. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum, sabahları kalkmak istetememezlik olmuyor artık. %100 doğal olduğundan güvenle içebiliyorum ve tavsiye ediyorum.
http://www.caglarnetwork.com/…

Bunların dışında tuvalet ve banyo temizliğinde Cloraline‘ın kırmızı şişesini kullanıyorum. Çamaşır suyunun bıraktığı o kötü kokuyu yaymıyor. Eşim çok hassas bu konuda. 1 damla çamaşır suyu kullansam hemen kokusunu alır. Bu ürünle o sorunu gidermiş olduk.
Eğer sizin de Çağlar Network avantajlarından yararlanmak ve  ürünler hakkında sormak istediğini sorular olursa  sahika@kadinsanat.net adresine mail göndermeniz yeterli.

Ayrıca üye olmak isterseniz, http://www.caglarnetwork.com adresinden üye olurken sponsor bölümünde Üye numarasına: 870 PIN numarasına: 7461 yazabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. ilk defa duydum ben bu ürünleri. ben yıllardır Amway kullanıyorum ve çok memnunum, hatta geçen ay ben de üye oldum, daha indirimli alıyorum ürünlerimi. piyasada çok marka var ama benim için en önemlisi içindeki kimyasalların olmaması ya da mümkünse en az olması, doğada çözünebilmesi, insan sağlığına zarar vermemesi. sevgiler,

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]