Blogumun hediyeleri..

Uzun zamandır yazılmayı bekleyen bir yazıdır bu :) Blogum aracılığı ile bana gönderilen hediyeler.. Yılbaşından önce ve sonra gelenler yazılmayı bekliyordu. Ben sürekli erteledim, erteledim.. Sosyal medya hesaplarımdan paylaştım ama buradan da teşekkür etmem gerekiyor. Çünkü onlar bloguma gelmişler :)

Knoor yeni Minestrone ve Peynirli Pizza Çabuk Çorba

Knorr’un yeni Minnestrone ve Peynirli Pizza çabuk çorbaları biz evde olmadığımız bir gün gelmişler. Sağolsun komşum da paketi almış. Ben geldiğimde komşum bana “Sana İtalya’dan bir paket var..” dedi. Ben de şaşırdım tabii İtalya’dan bana ne gelir diye.. Meğer çabuk çorbaymış.. Ama paketin üzerinde gerçek İtalyan pulu vardı^^ Güzel düşünülmüş..

 

knorr

Becel Tarçınlı Zencefilli Kurabiyeler

Kargo paketini açtığımda güzel bir hediye paketi ile karşılaştım. Hediye paketlerini çok severim. Hatta öyle ki, küçükken doğum günümde paketli olmayan hediyeleri kabul etmezmişim. Misal, bana para takmak istediklerinde geri çevirirmişim :) Paketli olmadığı için.. Becel’in bu güzel paketinden de Becel pratik tereyağlı ile yapılmış mis gibi tarçın ve zencefil kokulu kurabiyeler çıktı.. Çayın yanında nefis gittiler..

becel

Petals – Dergi

Bu Petals dergisinin elime geçen 3. sayısı. 3 sayıdır varlar ve ben ancak yazmaya fırsat bulabiliyorum. Derginin içeriği çok niş. Yani her ay bir konuya yer veriyorlar ve onunla ilgili içerik hazırlıyorlar. Ana konu tabii ki kokular. Bu ayki tema baharat kokuları. Ben baharat kokularını çok sevdiğimden favori sayım oldu :)

petals

Ayfrost Dondurulmuş Barbunya ve Palamut

Geçtiğimiz gün katıldığımız etkinlikten bizi eli boş göndermediler. Yanımıza Ayfrost dondurulmuş palamut ve barbunya verdiler. Soğuk tutan termal çantalara koyduklarından eve gelene kadar çözülmemişlerdi. Bu paketlerin en sevdiğim yanı içinde pişirmek için gerekli olan her şeyin olması. Siz sadece yağ ve tuz ekliyorsunuz o kadar! Bir de sevdiğiniz baharatları..

ayfrost1ayfrost2

Nescafe – Dolce Gusto

Bu ne yazık ki elime geçemeyen bir paket.. Eski adresime gittiğinden dolayı oradaki arkadaşım sağolsun bana fotoğrafını gönderdi. İletişim ajansına buradan sesleniyorum. Adres güncellemesi yapın lütfen..

nescafe

Necafe Coffee-mate #ayrilmazikili

Fikrimühim‘den gelen paketler beni  genelde çok mutlu eder:) Bu ayrılmaz ikili paketi ile de mutlu oldum.  Üstelik o gün misafirim de vardı, onlara ikram etme şansım oldu. 2. paketi onlara hediye ettim. Böylece ağızdan ağıza pazarlamamı da yapmış oldum :) Paketin içinden 1 paket Nescafe ve 1 paket Coffee-mate çıktı. Normalde kahve kreması kullanmam sütlü içerim ama bunun içimi çok yumuşak geldi..

ayrilmazikili

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]