Bugünlerde ben..

Uzun süredir blogumu ihmal ettiğimi düşündüm. Benden haberler vererek bu araya bir son vereyim..

Evlilik Yıldönümümüzü Kutladık;
28 Mayıs’ta evlilik yıldönümümüzdü. Artık 4 yıllık evli bir çiftiz. Zaman nasıl geçti hiç anlamadım. O günü dün gibi hatırlıyorum. Evlilikle birlikte ilk defa mutfağa girmek, bir evin sorumluluğunu almak, kapıdan çıkmadan önce ocakları kapattım mı diye düşünmek. (ki geçen gün ilk defa ocağı kapatmadan çıkmışım bayağı uzunca bir yoldan geri döndük..) Blogumda evliliğimizle birlikte 3 yaşına giriyor. Evlendiğimiz zaman açtığımı düşünüyordum ama 1 sene sonra açmışım meğer. Bize ve bloguma da nice yıllara..

Rumeli Fenerine Gittim;
Sıcaklar başladı, yazın geldiğini iyice hissetmeye başladık. Kışın ertelediğimiz gezmelerimize start verdik bu aralar. Uzun zamandır gitmek istediğim “İstanbul’un sonu” dediğim Rumeli Fenerine gidip yazın açılışını yaptık. Yazısını gezentigiller blogumuza yazıyorum tabi, buradan okuyabilirsiniz..

Samsung Developers Day’e gittim;
Dün gerçekleştirilen Samsung Developers Day’e eşimle birlikte katıldık. Emirgan’da Sakıp Sabancı Müzesinde gerçekleştirilen etkinlik lansman tadındaydı. Önce Samsung’un yeni telefonu Wave tanıdıldı. Daha sonra Samsung Wave ile birlikte gelen ve cep telefonlarında yeni kullanılacak bir sistem olan Bada tanıtıldı. Uzmanlar tarafından Bada’nın ne olduğu, nasıl çalıştığı ve bir Bada uygulamas nasıl yapılır anlatıldı. Eşim blogunda teknik kısımları ayrıntılı olarak anlattı. Buradan okuyabilirsiniz.

IMG_0177 IMG_0176

Etkinliğin yapıldığı mekan çok güzeldi. Daha önce de Selva makarna lansmanı için gitmiştim oraya. Ama o zaman kıştı ve manzaranın tadını çıkaramamıştım. Dün hava da çok güzeldi, mekan da. Bazen içeride üşüdüm ve dışarıya ısınmak için çıkmak zorunda kaldım.

Etkinlikten sonra sahilde yürüyüp manzaranın tadını çıkaralım dedik. Niyetimiz Ortaköy’e kadar yürümekti ama Bebek’te ayaklarımıza kara suların inmesi ile durmak zorunda kaldık. Eğer ayağımda (minik de olsa!) topuklu ayakkabılarım olmasaydı kesin yürürdüm ama pes etmek zorunda kaldım. Yine de sahilde denize ve de muhteşem evlere bakıp yürümek müthişti. Arada yapmak lazım. Tam bir ruhsal detox oldu!

Sensodyne paketim geldi;
sensodyn
Geçen hafasonu Sensodyne’in düzenlediği kahvaltıya davet edilmiş ama katılamamıştım. Çok üzülmüş hatta içimde ukde olmuştu. Diş hassasiyeti konusunu anlatacaklardı, ki benim dişlerim de oldukça hassastır. Sağolsun Aylin hanım davete katılamamış olsam da bana içinde Sensodyn’lerin olduğu bir kutu göndermiş. Çok sevindim tabi, hemen kullanmaya başladım. Reklamların şaşırtıcı olduğunu hepimiz biliyoruz fakat bu ürünü kullandığım için söyleyebiliyorum ki gerçekten hassasiyeti azaltıyor. Sıcak, soğuk kabus olmaktan çıkıyor.

Aylin hanıma teşekkür ediyorum bir kez daha..

Bu aralar bir sürü film izledim. Onları da başka postta yazayım. Güzel filmler izledim ve özellikle yazmak istediklerim var.

Şimdilik bu kadar..

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. çok güzel bir makale yazmışsın kardeşimmm

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]