Oyun Hediyesi ile Eğlenceyi Zirveye Taşıyın!

Bizler bizden önceki nesiller ve sayamayacağımız kadar çok öncekiler boş zamanlarını eğlenceli geçirmek için oyunlara başvuruyordu. Çocukken oyunla geçirilen zamandan kalma bir alışkanlık olsa gerek ki insan ne kadar yaşlanırsa yaşlansın oyun oynamaktan vazgeçemiyor. Hem aklımıza hem de bedenimize faydalı bu çeşitli oyunlar, en çok da sevdiklerimizle birlikte oynandığında değer kazanıyor. Mutlu, mutsuz, can sıkıntılı, hüzünlü ya da neşeli hangi vaziyette olursak olalım eğlenceli bir oyunun her zaman iyi gelir. Dostlarınızın, ailenizin veya yakınlarınızın yaşamını güzelleştiren hediyelere, eğlence yüklü sihirli dokunuşlar yapın. Artık doğum günü, yıl dönümü, yılbaşı gibi sevdiklerinizle hediyeleştiğiniz en önemli günlere sıradan bir heyecan yaratmayan hediyelikler vermek zorunda değilsiniz. Hayata bir kez geliyorsak eğer bunun tadını olabildiğince çıkarmalıyız öyle değil mi? Bu önemli günlere çok daha eğlence ve heyecan kazandıracak, yaşam sevincini arttıracak, bodo.com deneyim hediyeleriyle tanışın! Yaratıcı, sıra dışı ve yenilikçi tarzıyla şimdiye kadar gördüklerinizden çok daha farklı ve heyecan verici. 

Oyun hediyeleri

Bodo.com’da eğlenceye doyacaksınız hatta sevdiklerinize sunduğunuz hediyelerle de onlarla da paylaşacaksınız. Her özel günün mutlaka eğlence temalı bir planı oluyor. Bodo deneyim hediyeleri sayesinde tüm eğlencenin baş kahramanı siz olun! Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Öğretmenler Günü, yıl dönümü, Yılbaşı, doğum günü fark etmeden hatta düğün, mezuniyet, nişan gibi özel zamanların hediyeleri için de ‘’Oyunlar ve Partiler’’ kategorisinden dilediğiniz aktiviteyi seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, hediyeyi vermek istediğiniz kişinin ilgi alanlarına hangi deneyim daha uygun olabilir, belirlemek. Bu konuda biraz kararsız hissediyorsanız şayet hiç problem değil! Hediyenizi seçerken fikrinize sunulan ‘’hediye ekle’’ tercihini kullanabilirsiniz. 1 ila 5 arası deneyimi sepetinize ekleyip, aralarından yalnızca en yüksek fiyata sahip deneyimin ödemesini yaparak, deneyim tercihini kullanıcıya bırakabilirsiniz. Bodo için en önemli olan şey, deneyimi alırken de yaşarken de kendinizi olabildiğince rahat ve mutlu hissetmeniz. Bunun için de her şeyi düşünüyor. Örneğin: deneyimlerin kullanım süresi 9 ay! En iyi hissettiğiniz ve en uygun olduğunuz anda bu benzersiz mutluluğu yaşayabilin diye.

En eğlenceli oyun hediyeleri

Genç, yaşlı ve çocuk demeden her yaş için benzersiz hediyeler, elbette bodo.com’da! Sevgililer Gününde baş başa ‘’İki Kişi için Romantik Sinema Keyfi’’, yapabilmenin en kolay adresi. Arkadaşınıza doğum gününde sunabileceğiniz, ‘’İki Kişi için VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’ ile eğlencenin en görünür halini yaşatın. Erkek kardeşinize, Yılbaşını birlikte heyecanlı bir yarışta geçireceğinizi söyleyin: ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’. Arkadaşınıza en sıra dışı düğün hediyesini veren siz olun: ‘’Arkadaş Grubu için Gece Paintball’’, eğlenirken stres atmak aynı zamanda da gerilmek hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. Eşinizin sanata olan tutkusuyla sizin teknoloji tutkunuzu birleştirebilecek harika yıldönümü hediyelerinden: ‘’Sanal Gerçeklikte Çizim’’. Korkmaktan çekinmeyenlere: ‘’İki Kişi için Korku Oda Oyunu’’. Bodo deneyimleri ile kendinizi yeniden keşfedin!

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]