Yaz Aylarının En Güzel Güneş Gözlüğü Fırsatları

Yılın en güzel zamanları geldi. Her yerde mis gibi bir bahar havası, tenimizi yakan bir güneş ve bize kendini tüm cömertliği ile sunan doğa… Hepsinin yanında çok daha mutlu edici bir şey var ki o da deniz-kum-güneş üçlüsü ve tabii ki indirimler. Mevsim geçişlerinde en mutlu olduğum şeylerden biri olan indirimler hemen hemen her alanda kendini göstermeye başladı. Eğer hala yaz için almayı unuttuğunuz, eksik kalan ya da değiştirmeniz gereken bir şeyler var ise bu zaman kesinlikle en doğru zaman.

Benim için yaz aylarının en vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlüğü. Akşam saatlerine kadar gözlerimi koruyan ve aynı zamanda makyajsız da rahatlıkla insan içine çıkabilmemi sağlayan, akşam saatlerinde ise saçlarıma muhteşem bir hava katan güneş gözlüğümü değiştirmenin zamanı gelmişti. Güneş gözlüğü alırken mutlak suretle dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı olsa da benim için en önemlilerinden biri hiç şüphesiz ki kalitesi ve UV ışınlarını %100 koruma özelliğine sahip olması. Eğer bir güneş gözlüğünde bu özellikleri varsa geri kalan beklentilerim alacağım yerdeki hizmet kalitesi, trend ürünlerin mevcut olup olmadığı ve internetten dahi rahatlıkla gözlük seçebilecek olmamdan öteye geçmiyor. Bu özelliklerinin yanı sıra elbette uygun fiyatlara da rastlayabilirsem benden mutlusu olamaz.

atasun-optik-2

Son dönemlerde hem çevremden hem de sosyal medya aracılığı ile sıkça memnuniyet belirtilen Atasun Optik’in internet sitesine göz attım. Modayı yakından takip eden ve zevkine güvenen biri olarak ürünlerin çeşitliliği, fiyatları ve inceleme olanaklarının gerçekten şahane olduğunu belirtmeliyim. Atasun Optik’in güneş gözlükleri yüzlerce marka ve modele sahip. Haliyle bu da seçme özgürlüğü sağlıyor. Tabii ki aynı zamanda ciddi bir kararsızlık da yaşanabiliyor ama gözlük modellerini inceledikçe tarzıma en yakın gözlüğü seçebildim. Hem yaz aylarının en vazgeçilmez aksesuarı hem de koruyucu olan güneş gözlükleri için kampanyalar başlamışken mutlaka değerlendirmelisiniz. Plaj şıklığının tamamlayıcısı olan güneş gözlükleriniz eğer hala hazır değilse hemen cebinizden Atasun Optik’in güneş gözlüklerini inceleme altına almaya başlayabilirsiniz.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

[instagram-feed]