New York’ta Sonbar ve Winona’nın Saç Aksesuarı

autumnny

İşte kışın keyifle izlenecek filmlerinden biri daha. New York’ta Sonbahar.. Bu filmi belki de bilmem kaçıncı kez izliyorum. Her seferinde de yeniden izliyormuş gibi oluyorum. Keşke bu kadar acıklı olmasa. Hayattan bir parça aslında. Ben bu filmde karakterler ve hikayeden çok New York’u ve Sonbahar’ı seviyorum galiba. Tekrar tekrar izleme nedenim onlar. Sararmış yapraklar arasında Central Park. Sıra sıra New York evleri.. Bu sıralar New York’a takmış durumdayım zaten gidip gidip Google Map’te New York’u arayıp sokaklarında geziyorum.

Flmi izlerken Winona’nın (filmdeki adıyla Charlotte) saç aksesuarlarına gözüm takıldı. Şuradaki takıya bayıldım:

winona

Şu sıralar saç aksesurları çok moda. Sokaklarda görüyorum sürekli kızlar fiyonklu tokalar ve değişik taçlar takıyorlar. Saç aksesuarı yapanlara da güzel bir fikir olabilir üstteki resim. Ben çok sevdim.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

1 Comment

  1. Peki! sen, benim bundan 10 yıl önce Viona’nın bu halinin fotoğrafının bir çıktısını alıp gecenin 9’unda kuaföre gittiğimi, ve kuaförün tam da o saatte kapatıyor olduğunu ve kararımdan vazgeçerim korkusuyla sabah uyanır uyanmaz soluğu kuaförün kapısında aldığımı ve böyle bir saç ile yaklaşık 2 yıl dolaştığımı biliyor muydun? :))) Bak yine kanıma girdin….Tutmayın beniii

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]