Karaca Porselen 2016 Koleksiyonu

Karaca porselen ürünlerini sevdiğimi biliyorsunuz zaten :) 2016 koleksiyonu da birbirinden güzel ürünlerden oluşuyor.

Öğleden sonra 5 çayında buluştuğumuz bloggerlar ile birlikte Karaca Porselen’in tasarım öykülerini izledik hep birlikte.

Koleksiyondaki ürünlerin hepsinin bir hikayesi var. Öncelikle bu hikayeleri tasarımcılarından dinledik. İlk defa bir markanın tasarımcılara bu kadar değer verip hikayelerini anlattıklarını gördüm. Tasarımcılar bu koleksiyonları tasarlarken neler düşündüklerini anlattılar. Hikayelerine bakarak en sevdiğim koleksiyonun Roller olduğuna karar verdim. Çünkü eskiye değer veren bir tasarımcının eskiyi günümüze uyarlamasından oluşuyordu.. Kral Arthur döneminden esinlenerek tasarlanan bu takım, kraliyet masalarına yakışan şıklıktaydı.

Karaca Porselen 2016

Hatta o an instagram da yaptığım paylaşıma, koleksiyonun tasarımcısından yorum geldi. Bu geri dönüş de benim çok hoşuma gitti :)

karaca porselen 2016

Grace koleksiyonunu da oldukça ilgi çekici buldum. Klasik bir yemek takımından ziyade, beyaz tabakların yanında siyah üzeri desenli tabaklar da kullanılmıştı.

Diğer koleksiyonlar ise; Grace, Pride, Tiara, Melbourne.

karaca 2016 koleksiyon

Bu sene evlenecekler ya da yeni bir yemek takımı almak isteyenler bu koleksiyonlara mutlaka bakmalı. Tüm ürünlere: http://www.krc.com.tr/ adresinden ve mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Karaca Porselen 2016  Karaca Porselen 2016

Aşağıda etkinlikte çektiğim görüntülerden oluşan mini bir video da var. Orada lansmanın detaylarını görebilirsiniz.

12 thoughts on “Karaca Porselen 2016 Koleksiyonu

  1. Karaca her zaman en iyisi.. Resimde gösterdikleriniz de aynı sekilde çok başarılı..

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Mim Kahve

Hani bazı mekanlar vardır. Kışın gittiğinde daha çok seversin. Bir köşesinde oturup hem manzaranın hem de salebin tadını çıkarırsın. Biraz...

Kapat