Karaca Home Nevresim Takımları ile Bu Kış Sıcacık

Herkesin evine almayı sevdiği şeyler vardır. Kimisi mutfak eşyasını çok sever, kimisi süs eşyalarını. Benimki de ev tekstili ve nevresim takımı çılgınlığı.. Evimde kaç tane olursa olsun, yeni çıkan desenlere bakmadan duramıyorum. Bakınca da almadan.

Benim kendim için kullandığım nevresimlerim ayrı, misafirlerim için olanlar ayrıdır. Misafirlerimiz daha önemlidir her zaman. En yenisi, en güzeli onların olur.

Nevresim takımları tercihimde Karaca Home ilk sırada olur her zaman. Ürünlerinde %100 pamuk kullanmaları ve boyalarının kalitesi bu seçimde etkili oluyor. Hem ekonomik hem de kaliteli ürünleri bir arada bulabiliyorum.

Karaca Home’un yeni koleksiyonunda yer alan en gözde nakış detayları, etnik desenli yumuşacık battaniyelerle buluşurken Korozo ağacından üretilen %100 doğal düğmelerle süslenen nevresim takımları üç boyutlu desenli battaniyelerle bir bütün oluşturuyor.

Folk-Art Desenler

Karaca Home’un 2017-2018 Kış koleksiyonunda gözüme ilk çarpan Folk-Art desenler oldu. Bu yılın modası Folk-art desenlerle bezenmiş etnik motifler nevresimlerde Anadolu kültürünü en güzel şekilde yansıtılıyor. Yatak odamızda görmek isteyeceğimiz canlı renkler bu koleksiyonda mevcut. Ben özellikle Folk-art desenlerinden fil motifli olanlara bayıldım.

 

Bebeklere Özel Tasarımlar

Bebeğimize aldığımız her şey çok özeldir. Bu nedenle onların nevresimleri de onlar gibi özel olmalıdır. Karaca Home’un %100 pamuktan ürettiği nevresim takımları, kundak setleri, yorgan, yastık ve çift taraflı kullanılan battaniyeleri tam da bebeğinize göre.

Calm Blue ile Sıcacık Desenler

Mavinin en güzel tonunun yansıtıldığı Calm Blue serisi sonbaharın en güzel renklerini içinde barındırıyor. Böylece yatak odanızda ferahlığa yer açmış oluyorsunuz. Özellikle Jean görünümlü nevresimleri ile yatak odanızda spor şıklığa yer açabilirsiniz.

Benim içimi ısıtan Karaca Home 2017-2018 Sonbahar Kış koleksiyonunu siz nasıl buldunuz?

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]