İpek Hanım Çiftliği artık UNIQ İstanbul’da

UNIQ İstanbul 17 Kasım’dan itibaren her cumartesi İpek Hanım Çiftliği işbirliği ile doğal lezzetleri meraklılarıyla buluşturacak

Yemyeşil doğasıyla İstanbul’un merkezinde nefes alınabilir bir ortam yaratan UNIQ İstanbul, 17 Kasım’dan itibaren her cumartesi İpek Hanım Çiftliği işbirliği ile doğal ürünlerini ziyaretçilerine sunacak. Farklı deneyimler yaşatma misyonuyla işbirliklerini sürdüren mekan şimdi de meraklıları için doğal İpek Hanım Çiftliği ürünlerine ev sahipliği yapacak.


Ege’nin muhteşem lezzetlerinden zeytinler, zeytinyağları, hiçbir kimyasal gübre kullanılmadan ekilen sebzeler, doğal inek sütleri ve taze yumurtalar ile sağlıklı beslenmek ve doğallığı hissetmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat yaratan UNIQ İstanbul tutkunlarını bekliyor.

Doğal Yaşama Dönüş Hikayesi

İpek Hanım Çiftliği şimdilerde doğal köy yaşantısı ve Ege’nin muhteşem lezzetlerini evlere taşıyor. Nazilli’de başlayıp Kars’ı da içine alarak on birinci yılını geride bırakan bu serüvende besinlere hiçbir şekilde kimyasal gübre bulaştırılmadan üretim gerçekleşiyor. Arazilerin doğru bir biçimde işlenmesi, köydeki ineklerin dışkılarıyla yapılan gübreleme çalışmalarıyla ortaya çıkan doğal gıdalar sofraların vazgeçilmezi oluyor.

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer

*Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]