Hoşgeldin Eylül ve Kitap Kulübü 🍁

Merhabalar,

Bugün Eylül ayının ilk günü. Benim en sevdiğim mevsim olan Sonbahar’ında ilk günü diyebiliriz :) Daha sonbahara birazcık var gerçi, yapraklar sararacak, sonbahar yağmurları başlayacak vs. Ama olsun, Eylül ayı da çok güzel 🍁 :) Sanırım sonbaharı en derinden hissedeceğimiz ay Kasım olacak.

Kitap Kulübümüz

Biz kitap okumayı çok seven 4 arkadaş, instagram üzerinden yazışırken bir gün kitap kulübü kurmaya karar verdik. Ağustos‘un ortalarıydı sanırım. Başlamak için de 1 Eylül‘ü bekledik. Dün ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Sevgili Hilal taa Gaziantep’ten İstanbul’a geldi kitap buluşmamız için gün ayarladık ama tatlı kızının uykusu ağır bastığı için bize katılamadı :) Olsun, gönüller bir olsundu. Yine buluşuruz :)

Biz Seyhan, Esra ve ben, Florya’daki Gloria Jean’s Coffee’de ilk buluşmamızı gerçekleştirmiş olduk. Hilal’de bize whatsapp ile katıldı :)

kitap_kulubu4

İlk olarak okuyacağımız kitapları belirledik. Türk ve yabancı yazarların eserlerinden seçmeler yaptık. Bunun yanında da süpriz olarak bir film belirledik. Yani kulübümüzde her ay 1 kitap okunacak ve 1 film izlenecek. Biz bunları ayrı ayrı yorumlayacağız.

Bu ayki kitabımız “Kibritleri Çok Seven Küçük Kız” – Yazarı: Gaetan Soucy . Can yayınlarından çıkmış.
İsmine bayıldığım bu kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. 

kitap_kulubu3

kitap_kulubu2

Daha önce hiç kitap kulübüne katılmamış olan ben, oldukça heyecanlandım :)

Kitap okumayı çok çok seviyorum, malumunuz :) Bu kulüple birlikte okuduğum kitabın kritiğini yapabileceğim kafa dengi arkadaşlarım olacak. Kitap bittiğinde bloglarımızda yorum olarak da paylaşacağız. Instagram üzerinden de #eylülokuması etiketini takip edebilirsiniz ;)

kitap_kulubu5

Daha önceki Sonbahar yazılarım:

Beni sosyal medyada takip edebilirsiniz:

Twitter    |   Instagram   | Facebook

yazi

6 thoughts on “Hoşgeldin Eylül ve Kitap Kulübü 🍁

  1. hellö ♥

    bu kitap kulübü beni çok heyecanlandırıyor.
    uzun yıllar beraber kitap okuma ümidiyle, sarıldım…

  2. iskandinavevim, sevgili Karolina hanım, öncelikle teşekkür ediyorum, kusmi tea Fransa’dan bir arkadaşımız getirmişti, gül kokulu çok seviyorum :) Ama burada yok malesef..

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Stranger Things {Dizi}

Geçenlerde bir dizi listesi yapmıştım hani. İşte o listeye eklemediğim 8 bölümlük bir mini dizi izledim geçen hafta. Stranger Things. Uzun...

Kapat