Blog Ödülleri ve Teselli Ödülüm :)

Dün akşam eşimle birlikte Blog Ödülleri‘nin yapılacağı Point Otel’deydik. 15.00 ‘de başlayan programa 19.00’da dahil olabildik. Otele vardığımızda Erdil Yaşaroğlu’nu sunumu başlamıştı. Biz de dinlemeye koyulduk. Karikatür çizmeye nasıl başladığından, nasıl espiri bulduğuna kadar her şeyi espirili bir dille anlattı. Adeta tek kişilik gösteri gibiydi. Bazı karikatürlerini de detaylı inceledik hep birlikte.

Saatler 20.00’a gelmeye başlayınca 1 alt kata indik. Yani ödüllerin verileceği salona. The Game isimli mekan ödül töreni için hazırlanmıştı. Oldukça kalabalık bir ortamdı. Bloggerlar ve sosyal medyanın tanınmış isimleri oradaydı.

Ve işte sunuculuğunu Billur Saatçi’nin yaptığı ödül töreninin kazananları:

Aile Blogları: Defne’nin AnnesiSlingomomBlogcu Anne

Gezi Blogları: Yol Hiç Bitmez, UzarI Can TravelGezi Jurnal

Haber Gündem BloglarıHomo InsurrectusPolitik AkademiPopüler Mevzular

Hobi BloglarıFotografiumİçimdekilerZeynep’in Evi

İş Dünyası Blogları: Temel Aksoy BlogGirişimci FikirlercomTalks

Kadın Blogları: Teknolojik AnnePemberujAlışveriş Danışmanı

Kişisel Bloglar: Pozitif GünlükKayıp RuhDuygu’nun Yeri

Kültür Sanat Blogları: Manyetik BantThe BalkabaaNeyin Kafası

Moda Blogları: Bi Kot Bi TişörtFashions LetterFashion Stroke

Otomotiv Blogları: Ae2 ProjectPit CafeAgamemnon

Oyun ve Eğlence Blogları: 90lar MüzesiGarip!nWASD Oyuncu

Reklam Pazarlama Blogları: AddworkMecraburadaKreatif Direktör

Spor Blogları: Spearfishing Sensesİstanbul EskrimFNC Blog

Teknoloji Blogları: TeknologTeknoTwitSihirli Elma

Yemek Blogları: Leyla ile Kahve SohbetiMy Beautiful Cook BookSütüme, Sarelleme Karışma

Hepsini tek tek tebrik ediyorum. Bir çoğu tanıdığım bloggerler. Diğerlerini de yeni yeni keşfediyorum. Blog ödülleri  yeni bloglar keşfetme konusunda güzel bir araç.

Gecede en çok dikkat çeken bloggerlar bence Moda Bloggerlarıydı. Kıyafetlerinden “ben moda bloggerıyım” diyorlardı resmen :) Bir diğer dikkatimi çeken konu da Oyun Blogları kategorisinde bir bayan bloggerın birinci olmasıydı. Oyunu hep erkeklerle bağdaştırdığımızdan sanırım dikkat çekti. Oyun sever bir bayan olarak oyun ve eğlence blogları 1.’sini ayrıca tebrik ediyorum :)

Tam geceden elim boş döneceğimi sanıyordum ki Hepsiburada.com gece hakkında en çok twit atanları ödüllendireceğini söyledi. Ben de attığım twitlere gore “En Muhabir” seçildim :) O gece tanışma şansı bulduğum Yeşim Mutlu ‘da En Paparazzi” seçildi : ) Yeşim hanım ile tanıştığıma da çok memnun oldum ve ayrıca Doruk’un annesi Sena hanımla da tanıştık. İkisi ile de tanışmak çok güzeldi, çok güleryüzlü ve pozitif hanımlar.

Blog ödüllerinde bu sene ilk 3’e giremesem de finale kalan 10 blog arasında olmak çok güzeldi. Neyse ki geceden elim boş dönmedim de çok üzülmedim. Yoksa çok üzülebilirdim. Ne yapalım belki bir dahaki sene ben de ilk 3 arasında yer alırım ;)

 

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

3 Comments

 1. BÖ ile çok güzel çok keyifli bloglar öne çıkma fırsatı yakalıyorlar, seslerini daha çok duyuruyorlar. Bir harika.

  Ancak benim eleştirdiğim nokta en çok oy alanların kazanmış olması. Mevzu blogdaki içeriklerin özgünlüğünden ve kalitesinden çıkıp network.ün büyüklüğüne varıyor. Mesela dünya çapında popüler olan sitelerden fotoğrafları kopyala yapıştır yayınlayarak telif hakkı gözetmeksizin bir bloga çok fazla trafik toplamak da mümkün…

  Bana makul gelmeyen bir durum. Blogunuzu çok tebrik ederim. Bugün keşfettim. Keyifle de okuyacağım.

 2. Merhaba,

  Başarılarınızın devamını diliyorum umarım bir gün bir yerlerde yolumuz kesişir. Türkiye sizlerle daha iyi bir ülke iyi ki varsınız.

  http://www.firmafaresi.com editörü

 3. Aktif ve renkli bir blog, paylaşımlar çok hoş insanın içini açıyor. Ellerinize sağlık. Bu arada bir arkadaşım direk üreticisinden yarı değerli taşlarla üretilmiş bayan takılarında distribütörlük veriyor. Part time çalışarak ek gelir kazanılabilecek bir iş gibi duruyor. İşletenlerde çok düzgün insanlar. Bir bakmaya değebilir. http://www.myjewellerydistributor.com sitesi, ilginizi çekerse bir göz atın. Tekrar ellerinize sağlık.

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]