Güzel bir film: Leap Year

leap-year-movie-poster

Bu akşam pek keyfim yoktu, ne izlesem diye düşünürken bu film çıktı karşıma. Amy Adams‘ın tüm filmleri güzel oluyor. Daha önce izlediğim Julie & Julia ve Enchanted filmlerinden biliyorum bunu. Doubt filmine de baktım ama onu pek sevmedim.

Leap Year adından da anlaşılacağı gibi artık yıl demek. Şubat ayının 29 çektiği sene İrlandalı bayanlar erkeklere evlenme teklif ederlermiş. 4 yıldır çıktığı sevgilisi ona evlenme teklif etmeyince Anna 29 Şubat’ta teklif etmek için yollara düşer. Macera da burada başlar. Başına gelmeyen kalmaz. Acaba sevgilisine ulaşabilecek mi derken.. Neyse daha fazla anlatmayayım. İzleyip görün.

Çok keyifli, izlenesi bir film. Canınızın romantik komedi filmi istediği bir zamana denk getirirseniz daha güzel olur..

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. izzet says:
  2. […] Herkese merhaba, bu haftaki ritüelmizin konuğu yönetmenliğini Anand Tuckerın yapmış olduğu 2010 ABD yapımı romantik komedi olan Leap Year/Aşka Yolculuk. Başrollerde Amy Adams ve Matthew Goode var. Goode’yi daha önce izlediğimi hatırlamıyorum belki de başrolde değildi, ama Adams’ı Julie and Julia filminden hatırlıyorum.  Oyunculuğunu ve yüzünü beğendiğim oyunculardan. Ben filmi sevgili Şahika’nın önerisi üzerine izledim onun film hakkındaki yazısını buradan okuyabilirsiniz. […]

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]